Osudová cesta - 5. kapitola

8. května 2018 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Osudová cesta

Kakashi vezme Sasukeho k vodopádu, kde se seznámí s partičkou rozpustilých hříbat. A pak už mohou být sami...


5. kapitola


Mladý Uchiha nebyl zvyklý, aby se někdo až tak moc zajímal o jeho schopnosti. U nich ve vesnici to samozřejmě všichni věděli a mládež ho občas také prosila, aby něco předvedl, ale spoustu už toho znali, protože Uchihové tam žili už druhou generaci. Naopak v jiných městech nic předvádět nesměl, protože to pak dopadlo tak, jak to dopadlo i teď naposledy. "Co byste chtěli vidět?" zeptal se těch děcek, která jistě byla mladší než on, ale přesto stejně vysoká.
.
"Všechno, co umíš," zaprosila Moegi a složila ruce v prosícím gestu. "Prosím, ukaž nám všechno, úplně všecičko, co umíš." Její kamarádi jen souhlasně přikyvovali, jak byli zvědaví na magii.
"Co takhle se trochu mírnit ve svých přáních. Sasuke se ještě léčí. Takže vám ukáže jedno kouzlo a pak už to stačí. Musí mít dost sil k uzdravování," mírnil rozjívenou mládež starší kentaur a přiložil Moegi prst na rty, když se nadechovala k dalšímu protestu. "To bylo moje poslední slovo." Vysloužil si zamračený obličej a zpupné dupnutí kopýtkem.
.
Sasuke se uculil. Na všechno by stejně neměl dostatek magické energie. Usoudil, že by mohl udělat něco, aby tu po něm třeba kentaurům taky zbylo něco hezkého. Dřepl si kousek dál od břehu a nechal hříbata, aby ho zvědavě a natěšeně obstoupila. Následně položil dlaň na zem a soustředil své schopnosti. Pod jeho rukou se pomalu hýbala a pukala hlína, načež mu mezi prsty začal rašit zelený výhonek. Pozvolna zvedal dlaň a stonek se táhl za ní, dokud se na jeho konci neotevřely čtyři rozeklané listy dubu. Ještě ho nechal malinko povyrůst, než přestal. "Když ho neušlapete a budete se o něj starat, jednou z něj třeba bude domov pro veverky," mrkl na hříbata.
.
"Pěkné, vypadá chutně," zhodnotil práci Konohamaru a nahnul se k zelné ratolesti. Okamžitě k němu přiskočila zrzavá kamarádka, aby mu zabránila v tom na mladý stromek sáhnout. Takový dárek by asi neměli spást. "Dobře, dobře, byl to jen vtip. Samozřejmě ho nesním," odtušil mladý kentaur a dal si ruce za hlavu, když si to rázoval pryč.
.
Černovlasý mladík sledoval, jak se tlupa hříbat vzdaluje, někteří mu ještě mávali. "Jsou moc fajn," prohodil směrem ke Kakashimu. Kentauři se mu líbili čím dál víc, jak postupně poznával, že sice žijí hluboko v lesích, ale mají lidské vlastnosti, jsou zvědaví a přátelští. Zatím to byla asi ta nejvřelejší skupina, kterou během své cesty potkal, i když samozřejmě narazil i na hodné lidi, kteří mu poskytli jídlo a přístřeší.
.
"Ale někdy jsou přidrzlí a moc rozjívení… ale nebyl jsem jinačí," usnesl se nakonec Kakashi, "vypadáš unaveně. Půjdeme už zpátky nebo tu chceš posedět?" zeptal se stříbrovlasý tvor a hrábl kopytem do země. Dneska se ještě vůbec neproběhl, ale zítra si to vynahradí, jak poběží k harpyjím.
.
"Ještě tu zůstaňme, je tu krásně," požádal Sasuke, po více než týdnu stráveném v tmavém příbytku byl rád, že zase vidí slunce a má kolem sebe přírodu, natož když byli na tak hezkém místě. Vybral si jeden z velkých plochých vyhřátých kamenů, na který se posadil a vdechoval plnými doušky vůni vody.
.
Kakashi se k němu připojil a postával vedle, aby na něho nestínil. Sledoval poklidnou hladinu jezírka, která se sem tam zkrášlila putujícímu kruhy od spadlých lístků nebo vyskakujících rybek. Krásné a lákající. Docela rád by vlítnul do vody stejně, jako hříbata předtím. Mrkl na Sasukeho, který se slunil. "Umíš plavat?"
.
Mladík přikývl: "Otec mě to naučil, plavu rád." Lehce nadzvedl obočí, když si uvědomil, proč se na to Kakashi ptá. "Chcete si zaplavat? Ale vy asi umíte plavat jen tam, kde dostoupnete, ne?" zazubil se. Chodili občas plavit koně, ale ti jejich se báli do přílišné hloubky. Nevěděl, jak jsou na tom kentauři, co se týkalo vody.
.
"Tss, náhodou plavu skvěle. Chceš si dát závod? K tomu vodopádu, co na to říkáš?" vyzval mladíka k porovnání dovedností. Fandil si, protože nikdy neviděl žádného člověka plavat, tak si nedokázal představit, jak jsou ve vodě rychlí. Nedočkavě přešlápl, jak už chtěl vyrazit kupředu.
.
Sasuke si olízl rty. Plavat mu nevadilo, ale na závod ještě asi nebyla jeho noha úplně v pořádku. "Co dneska jen zhodnotit styl soupeře a závod nechat na příště?" navrhl, "Tsunade by mi asi dala za uši, kdyby se dozvěděla, že jsem si to s vámi takhle rozdal." Ještě ráno ho nabádala, aby se šetřil.
.
"Tak rozdat, říkáš," usmál se kentaur dvojsmyslně a blýskl po mladíkovi okem, "dobře tedy, dneska tě nechám jít, ale hned, jak budeš zdravý, se spolu pustíme do křížku," přislíbil Kakashi a vběhl do vody na mělčině, až voda prudce vystřikovala. Začínal to malé nedomrlé mládě mít čím dál radši.
.
Mladý Uchiha se začervenal, když mu došlo, že si jeho připomínku Kakashi zřejmě vyložil dvěma způsoby. Nehodlal se ale nechat zahanbit, na závod to sice nevypadalo, ale ukáže Kakashimu, že umí plavat jako vydra. Shodil ze sebe košili a boty, načež si uvědomil, že na něj kentaur čeká a dívá se. "Otočte se," požádal ho, zatímco si pohrával s tkanicí kalhot.
.
"Ty toho naděláš, vždyť už jsem tě nahého viděl," podotkl grošovaný kentaur a s bublavým smíchem se otočil k mladíkovi zády. Pokoutně šilhal zpátky, aby aspoň trošku zahlédl mladíkovu nahost. Musel s tím dělat takové cavyky?
.
"Cože?! Kdy?" vyhrkl Sasuke, který si na žádnou takovou situaci nepamatoval. Leda že by… tehdy, když byl v bezvědomí, ale doteď měl za to, že mu jen vyhrnuli nohavici, když měl zraněné lýtko a ne stehno. Každopádně rozvázal tkanici kalhot a na jeho štíhlém pružném těle se komíhala rozkošná hra stínů a světel, jak se paprsky odrážely od vodní hladiny.
.
"Ale to bys chtěl vědět," uculil se Kakashi a napůl se otočil, aby na to pískle líp viděl. Nevypadalo to vůbec zle. Mladíkovo tělo bylo jiné než jeho, tedy aspoň z poloviny. Samozřejmě očima visel na té rozdílné části. Zvláštní a zajímavá zároveň. Musel Sasukeho neustále přejíždět pohledem.
.
"Hej!" ohradil se Sasuke proti tomu okukování, bylo něco jiného, když na něj někdo zíral a on byl oblečený, než když na sobě neměl vůbec nic. Raději rychle přeběhl do vody, aby svou nahotu skryl pod hladinou, třebaže si zas až tolik nepolepšil, když bylo jezero tak průzračné. "Otočit znamená otočit celý, obě vaše části."
.
"No jo no, když já za to nemůžu, že jsi tak jiný, tak mě to přitahuje… Máš takový malý zadek," zachechtal se Kakashi. Na koňské rozměry prostě neměl, ale ne že by to zrovna vadilo. "Víš, co mě napadlo, když ty jsi v jeskyni zkoumal moje jiné části. Mohl bych taky zkoumat tvoji půlku, která je jiná než moje?"
.
Sasukemu se po tváři rozlila červeň. V podstatě jediné, co by mohl Kakashi zkoumat, byly jeho nohy a… ehm. "N-no, já nevím," prohrábl si rozpačitě vlasy a měl dojem, že se brzy kolem něj začne odpařovat voda, rozhodně, kdyby ji měl na obličeji, tak ano, "ne že bych proti tomu něco měl, jen… uh. Je to trošku trapný. Myslíte jako… jen nohy, že?"
.
"Od pasu dolů. Ty jsi mě přece taky zkoumal od pasu dolů," odtušil grošovaný kentaur nevinně a potutelně se usmíval. Zbylá polovina lidí a zvlášť ta Sasukeho, byla o dost jiná. Nejen nohy, ale i přirození byly nadmíru zajímavé. Kdyby se mohl detailněji kouknout, tak se zlobit nebude.
.
Mladík si nerozhodně přelízl rty. On měl na bádání velkou plochu a samozřejmě se držel jen tam, kde to bylo slušné, pochopitelně při svém seznamování se s kentaurem nezajížděl mezi zadní nohy, možná ho párkrát pohladil po zadku, ale u té zvířecí části to nebylo tak intimní. Jenže nechtěl Kakashiho urazit tím, že mu to zakáže, když se pro něj chystal zítra tolik obětovat. "No… tak dobře," svolil váhavě, snad bude kentaur stejně taktní jako on.
.
"Bezva, tak prvně si zaplaveme a potom, až se budeme sušit, si to taky zkusím," pronesl Kakashi a s rácháním se rozešel ve vodě. Jeho tělo bylo velké a mocněji rozráželo vodu než Sasukeho. Také samozřejmě dosáhl na dno mnohem dál, než člověk. Takže s plaváním začal pořádných pár metrů od břehu.
.
Sasuke raději moc nepřemýšlel nad tím, do čeho se to nechal uvrtat, a následoval Kakashiho. Plaval o hodně tišeji, dokonce se musel smát, jaký rámus u toho kentaur dělal, když se hrnul do jezírka, voda stříkala na všechny strany. Ponořil se úplně pod hladinu, byla to paráda, ani nemusel zavírat oči, jak byla voda čistá.
.
Grošovaný kentaur se prvně lekl, kde se mu mladík ztratil, než si všiml stínu pohybujícího se pod hladinou. Hm, to asi nedokáže se ponořit takovýmto stylem. Popoběhl kupředu, ale zvyšující hladina brzdila jeho pohyb, až pod kopyty brzy cítil prázdno a začal plavat. Nebyl žádný rychlík. Jeho tělo mělo ve vodě značný odpor.
.
Mladý mág si koupele náležitě užíval, už ji potřeboval po tom týdnu a něco. Naposledy se umyl asi tři dny předtím, než se dostal do toho posledního města, odkud ho zahnali sem. Radostně rejdil pod vodou a vynořoval se jen na krátké nádechy, byl jako vydra, několikrát Kakashiho obeplul, než vyplaval těsně vedle něj a rozverně na něj stříknul.
.
Kentaur sebou polekaně cuknul, jak se lekl. Kdo ví, co si to vlastně nasadili do osady. Netušil, že člověk umí tak dobře plavat a to ještě Sasuke nebyl úplně zdravý, jaký bude potom? To si ani nebudou muset dávat ten závod, protože on je jako šnek, oproti těm ladným pohybům toho človíčka.
.
Možná na Sasukeho zapůsobilo setkání s hříbaty, možná měla osvěžující voda své účinky, ale rozhodl se Kakashiho ještě trošku pozlobit a opatrně se mu vyškrábal na záda. Teď si připadal doopravdy úplně, jako když plavili doma koně, no, teda až na to, že před sebou neměl hřívu, ale střapatou stříbrovlasou hlavu.
.
"Hej, co tam děláš," ošil se Kakashi, který na něco takového nebyl zvyklý. Prvně chtěl mladíka shodit, ale přišel na to, že při plavání to není tak jednoduché. "Copak jsem nějaký kůň?" Podá mladíkovi prst a ten mu schramstne celou ruku. Sednout si na kentaura mohl jen někdo s jeho svolením.
.
"Jen napůl," zasmál se Sasuke, měl radost. Škoda, že měl Kakashi tak krátké vlasy, zapletl by mu copánek. Jejich koním zaplétal hřívu nebo ocas, ale hřívu kentaur neměl a ocas měl ponořený ve vodě, takže to teď taky nešlo. "Kolik vám je?" zeptal se, ani pořádně nevěděl, s jakou věkovou kategorií má tu čest.
.
"Mám za sebou už třicet zim," odtušil Kakashi a pod kopyty začínal cítit drobné oblázky, které mu zatím utíkaly a neposkytovaly vůbec žádnou oporu. Po několika metrech už to bylo lepší a mohl pořádně zabrat nohama a odpíchnout se ode dna. Mladíka se mu přicuckl k zádům, aby nesjel. Popoběhl ve vodě, kterou měl po boky až k vodopádu, pod který vešel. Zbožňoval, když ho voda masírovala na hřbetu.
.
"Áááá!" Na Sasukeho byla síla vody přeci jen příliš prudká a srazila ho z Kakashiho zad, až žbluňknul do vody, kentaur si zrovna vybral místo, kde byl proud nejsilnější. Nijak si ale neublížil, kamenité dno nebylo pod hladinou ještě tak blízko, aby se o něj potloukl, když se zase postavil, měl vodu zhruba po prsa, akorát si leknutím trochu lokl, takže teď vykašlával doušky z plic. No, pro příště bude vědět, jak je vodopád silný.
.
Kakashi se musel smát, jak rychle přišel o zátěž na hřbetu. Spokojeně se nastavoval dopadající vodě a div nechrochtal jako divoké prase, které se blaženě rochní v kališti. Takovou masáž by si nechával líbit častěji, ale dělal to, jen když bylo hezky, aby stihl pěkně uschnout.
.
"Vy jste ale požitkář," poznamenal Sasuke, jakmile měl zase volné dýchací cesty. Pozoroval Kakashiho uchvácený výraz a rty se mu zvlnily do úsměvu, opravdu, kentauři byli skoro jako lidé, jenom měli jinou anatomii. "Sem chodíte nabírat vodu?" zajímal se, rozhodně bylo jezero dost čisté, aby to mohla být pravda.
.
"Někdy, ještě využíváme jeden potůček, který je blíž osady. Taky v něm teče čistá voda. Tady se chodíme hlavně koupat. Vodopád je hodně oblíbený," pronesl Kakashi a mírně popocházel pod vodopádem, aby si užil všechny síly dopadu vodního proudu. Kdyby na tohle nebyl zvyklý, tak by na druhý den určitě zchroml na přemasírování svalů. Klidně by tu vydržel i hodiny.
.
"Tomu věřím, je to tu skvělé," souhlasil Sasuke, "asi je docela vzácnost, že teď tady zrovna kromě nás nikdo není." Pro zábavu podplouval pod vodopádem, na druhé straně bylo stinné prostředí a takové jakoby soukromí. Za vodopádem byl jako odříznutý od vnějšího světa, asi by sem chodil, kdyby měl nějaké starosti. Což vlastně měl, ale v tuhle chvíli na ně nemyslel, byly tu zajímavější věci.
.
Kakashi si užíval koupele a nakoukl za vodopád, kde se mladík schovával. Vypadalo to, že to tu obdivuje, jemu to přišlo známé. Býval tu hodně často. Koupele a plavání byly příjemná kratochvíle v Prastarém lese. "Ať se nerozmočíš," odtušil, když viděl, že se Sasukemu asi moc nechce ven.
.
"To nehrozí," zasmál se Sasuke, ale usoudil, že by se možná opravdu měli vrátit, podplaval tedy zase vodopád a namířil si to zpátky přes jezero k protějšímu břehu, kde měl sušící se oblečení. Tak jako tak bude muset na sluníčku trochu oschnout, protože kentauři jistě neměli žádné ručníky nebo něco podobného.
.
Grošovaný kentaur plaval pomalu za ním, a jak konečně dosáhl pevného dna, tak mladíka předběhl a pořádně ho ocákal vodou. Když měl vody jen po spěnky, tak se koňským způsobem otřepal a vymačkal si vodu z vlasů, které potom počechral, aby mu proschly. "Příjemné osvěžení, mohl bych tu být každý den."
.
"Tomu věřím… jste stejně hravý jako ta hříbata," uculil se mladý mág, který se samozřejmě jako člověk nijak neoklepával, ale vylezl si na vyhřátý kámen a s koleny u sebe se snažil nachytat co nejvíc sluníčka. Ještěže byla zrovna polovina jara a bylo teplo, ještě tak před třemi týdny by pravděpodobně zmrznul. Ani si radši nepředstavoval, co bude dělat, jestli se jeho nechtěný výlet protáhne do zimních měsíců.
.
"To ani neříkej nahlas. Ty naše blešky jsou divoké a pěkně nezvedené. Já už jsem rozumnější, než ony," odporoval mu Kakashi a postavil se pěkně na sluníčko. Bylo to příjemné a spokojeně se nastavoval. Pohled mu sklouzl na mladíka, který cudně kryl svoje intimní místa. "Můžu teda prozkoumat tvoji dolní polovinu těla?" zeptal se grošovaný kentaur.
.
Sasuke zaváhal. Předtím to tím koupáním nějak přešli, myslel si, že na to Kakashi zapomene, ale zvědavost byla zjevně silná vlastnost. I když věděl, že v podstatě nemá proč, měl zkrátka zakořeněný určitý stud, ale těžko teď mohl couvnout, když už mu to jednou přislíbil. "No… tak dobře, ale jestli nás někdo uvidí, tak to vysvětlujete vy," svolil lehce neochotně.
.
Grošovaný kentaur se složil na zem vedle plochého kamene, kde se mladík vyhříval. Natěšeně se k němu nahnul. "Neboj, já si kdyžtak něco vymyslím," pronesl a se zájmem se naklonil k Sasukemu. Začal odspodu a dotkl se lidských prstů na noze. Byly tak malé a divné.
.
Mladík se pousmál. Nebyl si jistý, jestli měl vůbec Kakashi někdy možnost takovéhle interakce s člověkem, spousta věcí pro něj asi musela být opravdu zajímavá. "Nejsou tak ohebné jako ty na ruce," prohodil směrem ke kentaurovi, "ale když je potřeba někam vyšplhat, jsou k nezaplacení."
.
"Tomu věřím, jsou takové zajímavé," odtušil Kakashi a zkoušel ohnout mladíkovy prsty. Přišlo mu nepředstavitelné, že by měl místo kopyt něco takového, třebaže se to na jisté věci zdálo užitečnější. Rukou pohladil lýtko až ke kolenu a zkoumal hebkou kůži až nahoru.
.

Sasuke zadržel dech. Snažil se nesoustředit na to, jak jsou kentaurovy ruce velké a teplé, skoro jako otcovy, ale přitom byly tak jiné… trošku sebou cuknul, jak ho Kakashiho dotek zalechtal v podkolenní jamce, ale jakmile se dostal až ke stehnu, bylo to vlastně docela příjemné.
.
Grošovaný kentaur se nemohl nabažit. Musel objevovat to druhé tělo, bylo tak jiné než jeho a nutkavě potřeboval obsáhnout všechny křivky, které rozlišovaly jejich druhy od sebe. Hladivě zkoumal jednu nohu po druhé, než se dostal do mladíkova klína. Možná by neměl, ale chtěl na vlastní kůži pocítit, jaké to je dotýkat se Sasukeho přirození.
.
Mladý Uchiha se kousnul do rtu a poněkud sebou trhnul. Kromě jeho samotného a samozřejmě rodičů, když byl mimino, se ho v těchhle místech ještě nikdo nedotýkal. Svářela se v něm potřeba Kakashiho zastavit s tím příjemným mravenčením, které se mu rozlilo po těle. "T-tohle ne…" zamumlal lehce chraptivě a dal kolena k sobě, "není to… totiž, muži mého druhu jsou… ehm… dost citliví v těchhle místech… mohla by se stát menší nehoda."
.
"Jaká nehoda?" zeptal se Kakashi se zdviženým obočím. "Já ti přece neublížím a dám si pozor," ujišťoval mladíka, protože neměl přehled, o jaké to nehodě může mluvit. To bylo poslední místečko, které ho opravdu zajímalo na mladíkově těle. Oni chodili nazí, takže mu to nepřišlo divné okukovat mladíkovo tělo.
.
"O to nejde, toho se nebojím, ale… prostě by se mi mohlo stát, že… že…" Sasuke nevěděl, jak to má kentaurovi vysvětlit a líce mu zahořely, jako by blízko obličeje použil nějakou ohnivou techniku. "Uff. No zkrátka, když u muže, u člověka dojde k… k tomu, že se ho někdo takhle dotýká, může se stát, že se to… vzruší," hlesl tak, že mu poslední slovo málem nebylo rozumět. Popravdě ani nevěděl, jestli kentaur ten výraz zná, u nich to asi bylo jen pudové, to si nebyl jistý.
.
"Opravdu, a mohl bych to vyzkoušet?" zeptal se kentaur zaujatě. Oni se vlastního přirození dotýkali jen při očistě. Při rozmnožování se to událo tak nějak samo, že se vzrušili a mohli ženu oplodnit. Navíc sám na sebe si tam nedosáhl, takže nemohl vyzkoušet to, co mu tady povídal Sasuke.
.
Černovlasý mladík na grošáka nevěřícně zazíral. "Ne, to… to asi ne, to se přece nedělá mezi… chci říct, že je to velice intimní," vyhrkl. Tušil, že Kakashi to možná tak nebere, kdo ví, jak to chodilo mezi kentaury, ale u lidí rozhodně nebylo zvykem, aby se navzájem takhle dotýkali, pokud to zrovna nebyli milenci.
.
"Opravdu bych nemohl?" zaprosil Kakashi, který toužil to vidět na vlastní oči. "Ehm, já bych to opravdu chtěl vidět. Dovol mi to, prosím, aspoň jednou." Nechtěl se mladíka nějak dotknout, ale možná ho tyto partie přitahovaly i ze zcela jiných důvodů.
.
Sasuke se nerozhodně hryzal do spodního rtu. To, co po něm Kakashi žádal, bylo hrozně zvrhlé, měl by to okamžitě odmítnout, ale… ale vždyť to nikomu neublíží. A nikdo se to nedozví. Jen mu ukáže, jak funguje lidské tělo u muže a pak se zchladí v jezírku. Rychle se rozhlédl kolem, aby se ujistil, že opravdu nikdo není poblíž. "Ale jen rychle a jedinkrát, pak o tom už nikdy nebudeme mluvit, ano?" navrhl rozpačitě.
.
"Dobře, dobře, bude to rychlovka," přitahal grošovaný kentaur a počkal, než Sasuke natáhne nohy, aby se ho mohl dotknout. Zvídavě přejel po tom drobném přirození prsty. Jejich muži byli vyvinutí stejně jako koně. Bylo to takové zvláštní, chvíli mladíka hladil jen tak naplocho, než ho zcela intuitivně vzal do ruky.
.
Černovlásek se ze začátku dost kroutil, připadalo mu to hrozně divné, nechat jinou bytost, aby ho takhle osahávala, natož když to byl taky napůl muž, ale po chvíli tyhle trapné pocity přebily jiné. Kakashiho počínání v něm chtě nechtě uvolňovalo hotové moře hormonů a jeho tělem se začalo šířit něco, co nezažil už od té doby, co se ztratil. Vzrušení.
.
Kakashi zaujatě sledoval měnící se Sasukeho klín. Zprvu malinká žížalka se začal měnit na větší a tvrdší věc. Navíc vypadalo, že se to mladíkovi opravdu líbí. Potáhl za kůži dolů a odhalil růžový žalud, který neváhal prozkoumat. Byl tak zajímavě hebký a horký.
.
Sasukemu uniklo zasténání. Kruci, Kakashiho velká dlaň ho zpracovávala tak, že už se vůbec nedivil, že je intimní sblížení mezi muži tak nějak zakázané. Chtěl by to pořád. Zaťal prsty do kamene, když bříška kentaurových prstů promnula citlivou naběhlou špičku. Bože, jestli v tom bude pokračovat, tak snad… "S-stačí, m-myslím, že už jste si udělal představu…" vydechl roztouženě.
.
"Myslel jsem, že se ti to líbí," odtušil Kakashi zcela nevinně a pokračoval v činnosti. Chtěl vědět, co se stane, jestli to probíhá u lidí stejně jako u jejich druhu. Zintenzivnil svoji snahu, vida, že to má kladný účinek. Ani ho nenapadlo přestat.
.
"T-to ano, ale… ale… aaah, Kakashi, prosím, ne…" škemral Sasuke, i když jeho tělo říkalo něco zcela jiného a málem se samo proti kentaurově ruce vybízelo. Hrozně se mu to líbilo, na nějaké sexuální hrátky neměl dosud jaksi náladu a jeho libido se teď nevybíravě hlásilo o své potřeby. "Prosím, je to skvělý…! A-ale tohle je… š-špatné… och…" sténal Kakashimu pod rukou. Měl navíc šílené nutkání si přitáhnout Kakashiho hlavu k polibku, který k tomu tak nějak patřil.
.
Grošovaný kentaur sledoval mladíkovy reakce na jeho péči. Bylo to něco zvláštního, jak mladík sténal. Úplně to v něm rozechvívalo nitro. Cítil se lehce omámeně a nutkavě pokračoval v dráždění Sasukeho klína. Chtěl slyšet víc, vidět víc, prostě všechno. Tohle nikdy nedělal a přece mu přišlo, že je to dobré.
.
Mladý mág už prostě musel hodit za hlavu všechny předsudky, Kakashi mu je jednoduše vyhonil z hlavy. Místo toho se soustředil jen na prožitek, který ještě zvýšil tím, že se ke Kakashimu přitiskl. Objal ho kolem krku a pěkně tělo na tělo, tedy respektive mužské na mužské se k němu přivinul, ale tak, aby měl pořád prostor mu dělat dobře. Sténal mu do ramene a do jeho potu se uvolňovala spousta feromonů, celý se pomalu napínal, jak se blížil k orgasmu.
.
Kakashiho chřípí takhle z blízka nasávalo spoustu vzrušujících pachů a působilo i na jeho tělo, jako kdyby cítil říjnou klisnu. Mezi zadníma nohama cítil jisté pnutí a zcela jistě se brzy taky vzruší. Zvláště teď, když se k němu Sasuke tak vinul a sténal mu tu skvostnou baladu přímo do ucha. Nosem se otíral o mladíkovu šíji, která tak božsky voněla.
.
Sasuke si Kakashiho vzrušení neměl jak všimnout, navíc byl příliš pohlcen svým vlastním. Bylo tak silné, že o chvilku později se prohnul a slastně vykřikl, přičemž Kakashiho dlaň zkropilo několik spršek jeho horkého sémě. Kruci, tohle bylo tak dobrý! Trvalo dokonce pár minut, než se zase uvolnil z orgastické křeče a polevil stisk kolem Kakashiho krku.
.
Grošovaný kentaur pustil mladíkovo mužství a oběma rukama ho u sebe přidržel. Páni, to bylo hodně zajímavé. Prohlížel si semeno na své ruce a cítil ho i na břiše. Sice nechápal tu spojitost s nehodou, jak předtím nastínil Sasuke, ale rozhodně toho nelitoval, že se tak aktivně zajímal.
.
Černovlasý chlapec zrychleně vydechoval na Kakashiho rameni. To bylo poprvé, co mu to dělal někdo cizí a rovnou to byl kentaur. Vždycky si myslel, že tohle zažije až s nějakou dívkou, ale když se tak nad tím zamyslel, příjemné to bylo určitě stejně, ne-li víc, než kdyby to dělal se ženou. Jenom se teď cítil poněkud trapně, protože podle společenských konvencí se právě dopustili něčeho moc nemravného.
.
Kakashi se cítil, tak zvláštně. Bylo mu lehce a přitom po těle cítil žár. Ale ne bolestivý jako od ohně, ale velmi příjemný a opojný. Napadlo ho, že kdysi viděl dva lidské muže, jak se na okraji lesa oddávají jeden druhému. Jejich styk byl možný, ale byl by možný i mezi ním a Sasukem? Dost divoká představa.
 


Komentáře

1 Komentátora Komentátora | 8. května 2018 v 8:09 | Reagovat

Chudák Sasuke taky bych se propadla hanbou po tomhle😃

2 Lintu Lintu | 8. května 2018 v 9:00 | Reagovat

Myslím si,že Sasu by se tam u nich měl ještě nějakou chvíli léčit, aby Kakashi ještě lépe poznal lépe jeho anatomii hehehee XD

3 Diki-chan Diki-chan | 8. května 2018 v 12:43 | Reagovat

Celkem by mne zajímalo, jak to ti dva potom provedou, protože jednoduché to určitě nebude...

4 Káťa Káťa | E-mail | 8. května 2018 v 15:30 | Reagovat

Kakashi se nezdá :D nevěřím mu, že viděl lidské tělo zblízka poprvé :D

5 Deny Deny | 8. května 2018 v 19:31 | Reagovat

Kakashi je teda pěkně neodbytný kentaur. Dokonce už začiná přemýšlet nad sexem mezi ním a Sasukem 😂 to jsem teda zvědavá, jak to bude probihat.

6 Tara Tara | Web | 8. května 2018 v 20:42 | Reagovat

Jej Kakashi je teda opravdu zvědavý :D  nu jsem zvědavá jak pak bude zkoumat dál třeba i Sasuke někdy :D

7 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 9. května 2018 v 18:18 | Reagovat

nooo tak toto zoznamovanie nemalo chybu. hmmm iba tak zo zvedavosti sa ta chcem dotýkat.tvoja dolna polovica ma velmi fascinuje. no ale sasukemu sa to pacilo. a myslim ze to nebolo posledne skumanie. som uz teraz zvadava co bude dalej. ako sa pribeh bude dalej vyvijat.

8 XXMikki XXMikki | 10. května 2018 v 14:32 | Reagovat

Přiznám se, že to šlo rychleji než jsem čekala (vzhledem k tomu, že Sasuke ani pořádně neví, na co přesně je, že Kakashi je kentaur atd.). Uvidíme, jak se to teď mezi nimi bude vyvíjet dál 😀😀

9 Smajli Smajli | Web | 14. května 2018 v 8:48 | Reagovat

[1]: To jo, ten si odnese zážitků =D =D

[2]: Což, Kakashi by asi proti tomu nic neměl, to určitě ne =D

[3]: To by vás zajímalo, co? =D =D Však uvidíte ;)

[4]: Třeba má dobrou intuici =D =D

[5]: To teda, ten se s tím zrovna dvakrát nepáře =D Asi to pro kentaury není takové tabu =D

[6]: To víš, musí všechno prozkoumat, když může =D

[7]: Tak já si myslím, že to ale Kakashi opravdu tak mínil, ze začátku, akorát netušil, že se to až tak zvrhne 3:) A vzhledem k tomu, jak to dopadlo, si to určitě bude chtít zopakovat =D

[8]: Prej „na co přesně je“ =D =D Spíš na koho, ale zatím je mladý, neměl moc zkušeností. Bude to teď asi rozpačité =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama