Pod vlajkou Uchihů 3 - 15. kapitola

10. května 2018 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3

Naruto se Sasukem dokončují nákupy, nečekaně však v apatyce někoho potkají. A Sasukemu někdo nabídne pomoc.


15. kapitola


Naruto koukal do krabičky a culil se jako nejšťastnější člověk na světě. "Sasuke, moc děkuju. Jsem rád, že jsem tě vzal s sebou. Určitě bych si s tím chlápkem tak skvěle neporadil." Naruto měl vždycky o lidech trochu zkreslené vnímání. Věřil, že v každém je dobro, byť v některých asi jen špetka. "Ještě něco otci a budu mít všechno."
.
Sasuke přikývl. "Dobře, ale napřed pojď ještě se mnou, rád bych taky matce něco vybral. Na šperky si moc nepotrpí, ale chtěl bych jí koupit nějaký vonný olej do koupele," prohlásil a namířil si to k místní apatyce, kde kromě Kabutových bylinek prodávali i takovéhle věci. Nejlepší zboží tohoto druhu pocházelo ze zemí jihovýchodně od Ohnivé.
.
Naruto poslušně cupital za ním a ještě jednou mu poděkoval. Prvně chtěl dárky vybrat sám a ukázat, že není tak neschopný, ale Sasuke v tom uměl chodit. Je bezva mít dobrého kamaráda. Před apatykou zavanuly nějaké byliny a o chvilku později byli vevnitř, kde k jeho údivu narazili na kapitána.
"Sasuke, co tu děláš?" otočil se k nim Madara, když zaznamenal známou černou košili a Sasukeho hlas, který cosi říkal blonďákovi.
.
"No, já… chtěl jsem koupit nějaký dárek pro matku, až se vrátíme do Konohy. Myslel jsem, že by se jí mohl líbit nějaký vonný olej do koupele," odpověděl Sasuke, který byl také jeho přítomností poněkud zaskočen. Nedovedl si totiž představit, proč by zrovna Madara chodil do apatyky, potřebné věci si přece Kabuto sehnal sám a pokud věděl, tak ráno ho nežádal, aby mu něco přinesl nebo tak něco. "A co tady děláš ty?" zvedl tedy tázavě obočí.
.
"Co by, šel jsem koupit mandlový olej," prohodil Madara tónem, který skrýval něco tajemného, ale tvářil se jakože nic. "Tak matce vyber něco pěknýho." Kapitán se chvíli pásl na Sasukeho červených tvářích, než ho lehce objal a políbil. "Mám ještě nějaké vyřizování. Tak jdu." Starší Uchiha poodešel dva kroky, než se otočil na patě. "Sasuke, kde máš k sobě toho jednoho chlapa?"
.
"Ehm…" Mladý Uchiha se vzpamatovával z rozpaků, taky ho to mohlo napadnout, včera toho olejíčku musel vypotřebovat tolik… Pár vteřin trvalo, než k němu dolehla Madarova otázka. Prima, to se mu asi líbit nebude, původně doufal, že se nedozví, jak obešel jeho příkaz. "No," mávl rukou k postávajícímu Narutovi a mile se zazubil, "tady přece. Byl ze všech nejstřízlivější, jak jsi chtěl." Naznačil mu tím, že rozkaz splnil.
.
"COŽE?!" vykřikl Madara a propálil prvně nepěkným pohledem Naruta a následně Sasukeho. Ještěže byli v obchodě zrovna sami, aspoň nikoho neděsil svou děsivou aurou, která z něj zaplála. "Tohle, že je chlap? Tahle nicka tě před ničím neochrání," štekl rozezleně. Příště si bude muset dát pozor na to, jakým způsobem dává rozkazy někomu takovému, jako je jeho synovec.
.
Sasuke se zamračil. Ano, taky moc dobře věděl, že Naruto nebyl doprovod, který by mu byl v případě přepadení nějak moc platný, ale bylo hrubé, že ho takhle urážel přímo před ním. "Možná, jenomže jestli sis nevšimnul, tak já už nejsem dítě, abych potřeboval něčí ochranu. Dokážu se o sebe postarat sám," zavrčel a významně přejel prsty po své dýce, aby si toho Madara všimnul.
.
"Pokud sis nevšiml, tak tady jsme v pirátském přístavu, kde po ulicích chodí ta nejhorší lůza světa," Madara si vůbec nevšímal protestného povzdechnutí za pultem a přistoupil úplně blízko k Sasukemu a díval se na něho ze své výšky, "a krysy nikdy nechodí samy. Chodí v hejnech, koušou a kradou. Co bys proti jejich tlupě zmohl sám s jedinou dýkou?… Nic, potom by tvoje kosti ohlodávaly ty opravdové a mě bys tu nechal samotného."
.
Sasuke věděl, že bude muset strýce uchlácholit, nebo by ho snad byl schopný dotáhnout zpět na loď a vybrat mu za doprovod třeba Kakuza. Jak tak stál těsně u něj, překonal i tu malou vzdálenost a objal ho kolem pasu. "Máš pravdu," přisvědčil, aby počechral jeho ego, ovšem vzápětí nasadil rádoby smutný obličej, "ale víš, před obchodem jsem neviděl ani tvůj doprovod. Jsi taky sám, co bys zmohl proti celé tlupě? Umřel bys a mě tu nechal samotného. Tak jsme na tom stejně, ne?"
.
"Na rozdíl od tebe mám letité zkušenosti a meč po boku," odporoval mu Madara. Všiml si, že Sasuke už přišel na způsob, jak s ním jednat, aby dosáhl svého, a on byl tak slabý mu odporovat, když zahrál na tu správnou notu. Ale dneska měl navrch a cítil se jistě. "Je tu se mnou Kakuzu, čeká venku. Je vidět, jak jsi nepozorný, když sis ho ani nevšimnul."
.
Mladší Uchiha zaváhal, Kakuzovy vysoké postavy by si přece všiml, nebylo možné ho přehlédnout. Leda že by stál někde za rohem nebo tak. Díval se Madarovi vypočítavě do obličeje, jako by se snažil odhadnout, jestli náhodou nelže. Nakonec se rozhodl odložit slovní půtku na příhodnější dobu a místo. "Dobře, co kdybysme to probrali až večer?" nadhodil jako dočasnou remízu.
.
Kapitán se vítězně usmál, synovec na to neměl co říct. Pohladil mladíka po tváři. "Dobře, večer si to vyříkáme. Řeknu Kakuzovi, aby tě doprovázel, když nejsi schopný si najít pořádného chlapa sám." Odtáhl se a chtěl vyrazit na další pochůzku.
.
"No tak na to zapomeň!" Sasuke ho chytil za paži, aby ho zadržel, a zamračil se. "Jeho s sebou nechci, tváří se jak kakabus," pohodil hlavou. Kakuzu byl dobrý pirát, jeden z nejlepších a nejsilnějších mužů na palubě, ale povahově to byl starý protivný mrzout.
.
"Nikoho jiného s sebou nemám. Měl sis to rozmyslet dřív, než sis vybral Naruta. Kakuzu půjde s vámi a hotovo," řekl pevně kapitán a jeho slovo nesneslo odporu. Vytrhl se mladíkovi. "Jestli tě to utěší, tak mu nakážu, aby se na tebe usmíval." Vyšel ven z apatyky a šel si promluvit se svým námořníkem, který se skrýval ve stínech.
.
Sasuke si podrážděně odfrkl. "Zmetek jeden zatracenej, řekni mi, jak vůbec můžu s někým takovým vydržet ve vztahu," obrátil se s řečnickou otázkou k Narutovi. Věděl, že Madarovi leží na srdci akorát jeho bezpečí, ale to kvůli tomu vážně musel tak vyšilovat? Však se mu snad doteď nic nestalo a než se setmí, tak se přece vrátí do hostince. Samozřejmě, že v noci by si to bez doprovodu do města nenamířil.
.
Blonďáček jen pokrčil rameny, na tohle opravdu neměl co říct a Sasuke ani odpověď nechtěl. "Pojď si vybrat něco pro svoji mamku, ať přijdeš na jiné myšlenky," pobídl ho Naruto a otočil se k prodejci, který se netvářil moc nadšeně po tom, co mu tady předvedli takové divadélko a ukázali, že spolu mají hlubší vztah a to doslova.
.
Sasuke přikývl Narutovi a obrátil se k majiteli apatyky. "Jaké nabízíte oleje do koupele?" zeptal se, aniž by si všímal jeho výrazu. Naštěstí se musel ten chlápek řídit heslem Náš zákazník, náš pán, takže mu hned poměrně ochotně vyskládal na pult několik lahviček, ke každé mu dal přivonět a poskytl informace o původu. Nakonec Sasuke vybral olejíček ze santalového dřeva, krásně voněl. Spokojeně zaplatil a vyšel s Narutem před obchod.
.
Rozešli se směrem k tržišti. Naruto nikde Kakuza neviděl, třeba je opravdu kapitán jenom balamutil? Asi po pěti krocích se za nimi vynořil vysoký stín. Otočil se a vyjekl hrůzou. Námořník je počastoval děsivým úsměvem, že by byl radši, kdyby mu kapitán nic neříkal. Bylo to strašlivý, skoro jako nějaký šílený kněz, který obětovává lidské oběti svým bohům. Namáhavě polkl, jak ho ten výjev ohromil.
.
Mladší Uchiha se nejdřív taky trochu lekl, vzhledem ke Kakuzově statné postavě to bylo celé dost strašidelné, ale když si uvědomil, o co se vlastně statný pirát pokouší, musel se šíleně rozesmát. Ten mizera mu opravdu nakázal, aby se usmíval, jenže něco takového nejspíš Kakuzu nedělal celé roky, ne-li desetiletí, takže mu to ani trochu nešlo a zmohl se akorát na takovýhle škleb. "Kakuzu, myslím, že takhle se k nám opravdu nikdo ani nepřiblíží, ale prodejce by to mohlo trochu děsit," pravil pobaveně, "nesvedeš to líp?"
.
"Moc si nevyskakuj, pískle," zamručel Kakuzu a nechal svůj obličej vrátit do jeho obvyklé podoby a vytknul Sasukemu velmi něžný pohlavek, aby si náhodou u Madary nestěžoval, že ho mlátí. "Viděls to poprvé a naposledy. Kapitán si občas vymýšlí nemožný věci a myslím, že v tom máš prsty. Jdeme nebo tady prostojíme důlek?"
.
"Nemůžu za to, že to vzal až tak vážně," bránil se Sasuke s nevinným pokrčením ramen, ale ještě než se rozešel, navrhnul Kakuzovi: "Hele, nepotřebuju ochranu. Jestli chceš jít někam chlastat nebo dělat jiný věci, můžeš jít, zvládnu to. A neboj, nebudu na tebe žalovat, ani Naruto. Co říkáš?" Prostě se mu nelíbilo, že by měl mít chůvu, ještě tak velkou.
.
"Pořád si ještě nedomrlé nedochůdče, které neví, že já plním rozkazy bez připomínek." Kakuzu by si nedovolil kapitána neuposlechnout. Věděl, co by se mu stalo, kdyby na to Madara přišel, a jen velmi nerad, by chtěl pocítit jeho vztek a trest. "Pokud ti tak vadím, stačí, když si pohneš a tím se mě zbavíš."
.
"Tak jsem to nemyslel… a to nedochůdče jsem přeslechl," pohodil Sasuke vzdorně hlavou a dal se do pohybu, aspoň nakolik mu to prošukaný zadek dovoloval, "myslel jsem to kvůli tobě, jistě by ses radši viděl u džbánu piva. Nebo v náruči nějaké sličné děvy." I když by tedy tu případnou ženu litoval, pokud byl Kakuzu i v posteli tak hrubý jako mimo ni.
.
Kakuzu se jen tlumeně zachechtal a následoval ta dvě mrňata, která měl svěřená do péče. Jeho zajímaly úplně jiné lidské záliby, než chlast a děvky, i když jejich služby také občas využil. Jeho potěšení se skýtalo v úplně něčem jiném, v penězích. To byla jeho láska a životní cíl. Chtěl jich mít co nejvíc a topit se v nich, šukat je, mazlit se… a hrabat si je na kopu. Nikdy nebude mít dost.
.
Sasuke si tedy přestal Kakuza všímat, opravdu to nebyl moc veselý společník, ale co se dalo dělat. Možná aspoň trochu bude užitečný, ve smlouvání o cenách byl proti němu on sám úplný žabař, nejspíš proto ho s sebou také předtím Madara měl. "A co ty, Naruto?" zeptal se Sasuke jen, aby blonďáčka poškádlil, když mířili k jednomu řeznictví, "ty nechceš jít využít pohostinnosti některého z místních nevěstinců?"
.
Naruto se jako na povel začervenal. "N-ne, to je n-nemravné," vypotil ze sebe a koukal pod nohy a za zády slyšel hluboký hrdelní smích vysokého piráta. Jasně, hned první den mu chtěli v té krčmě vnutit ženu, ale on radši utekl.
"Sasuke, neblázni, vždyť ani neví, že péro je i na něco jinýho, než na chcaní," prohodil s posměchem Kakuzu. Větší srábotku snad v životě neviděl.
.
"Kakuzu!" okřikl Sasuke jejich ochranný doprovod. Jeho samotného chlapi také přivedli do života podobným způsobem, Hidan ho vzal ve čtrnácti do nevěstince, kde ho jedna z děvek důkladně zaučila. Ale k Narutovi se to asi opravdu nehodilo vzhledem k jeho víře. "A co u tebe doma?" vyzvídal Sasuke opatrně, protože ho to vážně zajímalo, "měl jsi tam nějakou… dívku, kterou jsi měl rád?"
.
Naruto se začervenal: "Moc jsem se o ně nezajímal a na pastvinách je nenajdeš." Popravdě matka mu říkala, že má čas, a otec, že už by si měl nějakou ve vesnici obhlédnout. Ale on byl vždycky tak nesmělý, že i kdyby mu chodila před nosem, tak se nevzmůže na slovo. Možná ho měli nechat vysvětit na kněze.
.
Sasuke se pousmál. Naruto byl opravdu hotový světec, pokud opravdu existoval Bůh, ve kterého blonďáček tak věřil, potom z něj měl jistě velkou radost. Všimnul si, že Kakuzu za nimi se pořád šklebí, takže statného piráta dloubnul prstem do boku. "Co ty, Kakuzu? Ty už jsi byl jednou málem ženatý, co? Kdy ty jsi měl poprvý v náruči děvku?"
.
"Myslíš, že si pamatuju takový hovadiny? Už jsem opíchal tolik děvek, že si nic takového nepamatuju," zavrčel Kakuzu. Nebude tomu prckovi vykládat, jak začínal. To je jeho osobní věc, sice kdyby mu za to dal nějaký prachy… jeho úšklebek se rozšířil. "Dej mi stříbrňák a řeknu ti, co budeš chtít vědět."
.
Sasuke přebyl jeho úšklebek svým vlastním, ještě širším a uchihovsky nebezpečným. "Stačí mi to, co už vím o tom tvým tetování, to je příběh za všechny prachy," ujistil ho a kývl k jeho tetovaným pažím. Okolnosti Kakuzovy svatby s jednou domorodkyní byly opravdu k popukání, aneb jak to dopadá, když se někdo pořádně při obchodování nedomluví.
.
"Tss," zasyčel statný námořník a radši se dál nevyjadřoval. Nerad na tuhle epizodu svého života vzpomínal, ale námořníci ji milovali, protože se pak tvářil ještě hůř než normálně, a když hodně provokovali, tak se nechal unést ke rvačce a nejednou za to dostal od kapitána trest.
.
Zbytek jejich pochůzek už proběhl v podstatě v klidu, domluvili dodávku zásob potravin a kvalitní pitné vody tak, aby ji prodejci připravili přesně na den odplutí. Podařilo se jim také vyjednat, aby počkali se zaplacením až na dodání, museli ovšem většině z nich dát nějakou tu zálohu. Už se šeřilo, když měli konečně všechno z krku a Sasuke se sotva držel na nohou. Pro jeho málem natržený zadek bylo tohle celodenní zařizování příliš a mladý Uchiha div neskučel po každém kroku, jak byla sliznice podrážděná.
.
Naruto byl rád, že s nimi nakonec Kakuzu je. Může se k němu přidat při cestě na Amaterasu. Zdálo se mu, že v ulicích už začíná být nebezpečno, a přesně takhle to vypadalo i v přístavu, kde ho zmlátili a Sasuke zase zachránil. Před hostincem se rozloučil se Sasukem, který vypadal notně znaveně, a Kakuzu si ho chvíli dobíral, že si měl šukání nechat na jiný den, když nemůže chodit. Blonďáček byl i oblečen v úplně novém a dokonce i pořídili nádhernou dýku s kostěnou vyřezávanou rukojetí. Díky Kakuzově přítomnosti nebyly s cenami nikde žádné problémy a všechno sjednali za dobré ceny.
.
Sasuke se ještě chvíli špičkoval s Kakuzem, sice statný pirát nebyl tak perverzní a zvrhlý jako Hidan, ale taky si uměl na tohle téma perfektně rýpnout. Sasuke mu to ovšem oplácel tím, že by si měl zase zajít obchodovat s domorodci a že by pod pantoflem třeba i roztál a jeho úsměv by nevypadal jako úsměv sériového vraha. Pak se s nimi rozloučil, popřál jim dobrou noc, Kakuza ještě praštil do ramene za poznámku, ať dneska v noci radši nešuká, protože by ho zítra nerad nosil, a vešel do hostince. Chtěl jít rovnou nahoru, jídlo si koneckonců můžou objednat na pokoj, a už se nemohl dočkat, jak padne na postel. Jeho plány ovšem byly překaženy hostinskou, která ho zastavila u schodů a následně odtáhla kousek stranou, že s ním potřebuje důvěrně mluvit. Sasuke byl přesvědčený o tom, že asi dostane pořádně vynadáno za hluk, který způsobují, k jeho úžasu však měla žena na srdci něco jiného.
"Mladý pane, Yukio mi řekla, co včera večer viděla u vás na pokoji," začala opatrně a soucitně si ho změřila, "můj bratr je představený místního kláštera. Kdybyste chtěl, mohl byste u něj požádat o azyl a osvobodit se od toho zvrhlíka a násilníka."
.
V tu chvíli ten zvrhlík a násilník vešel do hostince. Pohledem přejel osazenstvo u stolů a Sasukeho neviděl. Potkal Kakuza na lodi i s tím blonďatým prckem, když byl zanést nakoupené věci do kajuty. Tudíž věděl, že Sasuke už bude tady. Ostatně začínala být tma a večer už každý slušný obchodník má zavřeno. Prošel rozlehlou místností, kde večeřeli hosté, a chtěl vystoupat do patra k jejich pokoji. To by však nesměl zaznamenat hostinskou, která mačkala synovci ruku s útrpným výrazem ve tváři. Zamířil k nim. "Děje se něco?"
.
Žena, jakmile viděla Madaru, se na něj nepřívětivě zamračila, ale pustila Sasukeho. Nechtěla, aby o tom ten druhý muž věděl, pokud by se ten chlapec rozhodl, že přijme její nabídku, pak by to bylo třeba udělat v tichosti.
Sasuke se naopak musel přemáhat, aby se nerozesmál. Ano, Madara se nechal včera docela dost unést a ty kousance dneska pěkně bolely, ale asi to muselo vypadat ještě o dost hůř, když z toho všichni tak vyšilovali. Ještě štěstí, že je neukázal Narutovi. "Děkuji," prohodil směrem k hostinské, "ale není třeba. Je to můj strýc." Uculil se na Madaru.
.
Madara netušil, o čem mluvili a ani to nedokázal nijak odtušit. Podezřívavě se podíval na ženu, která se dívala všude možně, jen ne na něho. Jeho oči totiž byly tvrdé a nebezpečné. Moc dobře věděla, na které lodi připlul, a byli to piráti. Rychle se vymluvila na nějakou práci a zmizela v kuchyni. "Chtěl jsem jí říct, že budeme chtít večeři do pokoje, a ona si zmizí."
.
"Neměj jí to za zlé, je to milá a soucitná žena," zastal se jí Sasuke se smíchem a objal svého násilníka kolem pasu, "právě mi navrhla, abych se ukryl v místním klášteře, kam na mě nedosáhnout tvoje chtivé pazoury, ty przniteli nevinných chlapců." Vlastně, kdyby mu tohle navrhla ještě tak před rokem a něco, bylo by to naprosto opodstatněné, tehdy tohle byla totiž pravda.
.
"Doufám, že o její nabídce neuvažuješ," políbil synovce do vlasů, "moje chtivé pazoury dosáhnou úplně všude a každé zdi, i ty klášterní, se dají zdolat." Pochyboval, že by se tam Sasuke uchýlil, ale on by si pro něj došel i na kraj světa. "pojďme do pokoje. Máme ještě společnou řeč." Po cestě si odchytil služku a sdělil ji své přání ohledně večeře.
.
Jakmile se za nimi zapadly dveře, Sasuke si vyzul boty a svalil se úlevně na postel. Zadek měl v jednom ohni, ale psychicky byl zcela spokojený, zvládli dnes všechno, co si naplánovali. "Domluvili jsme předběžnou dodávku potravin i vody," vytáhl zpod košile seznam všeho, co objednali, aby si to mohl Madara zkontrolovat společně s cenami, "pokud něco chybí, řekni. Mimochodem… nepokládal jsem za nutné vzbuzovat rozruch tvou legendou. Odteď se jmenuješ kapitán Yukimaru Tetsuke."
.
"To je příšerné jméno, nemohls vymyslet něco lepšího?" ohodnotil to Madara a převzal od Sasukeho list a začetl se. Než došel na konec seznamu, tak to chvíli trvalo. "Jsi šikovný, poradil sis dobře. Jsem na tebe pyšný… ale přece jen tu jedna položka chybí. Zapomněl jsi na speciální masíčko pro kapitána, který je nedočkavý, až ho dostane," zavrněl podbízivě starší Uchiha.
.
Sasuke se ušklíbl a gestem přivolal svého strýce k sobě. Pak se naklonil k jeho uchu a rádoby tajuplně do něj zašeptal: "V tom případě si bude muset kapitán nechat zajít chuť, protože to masíčko je unavený a bolí ho prdelka." A to tak, že docela hodně, ale to už si nechal pro sebe. Položil se naznak a trochu zasykl, paráda, teď ho zase bolely ty kousance. Jeden sex a je tak zřízený jako po nějakém boji.
.
"To je škoda, ale jestli si do zítřka odpočine a pak mi to vynahradí, tak se zlobit nebudu. A ohledně tvého zadečku, tak jsem u Kabuta vyzvedl mastičku s heřmánkem. Dvakrát denně si to máš namastit, a teď si vysvleč košili, ošetřím ti ty kousance." Madara zašmátral ve váčku a jeden kelímek dal Sasukemu a druhou ampuli otevřel, aby synovce ošetřil, když ho tak zřídil.
.
Sasuke uposlechl a přetáhl si košili přes hlavu. "Doufám, že jsi měl včera jenom výjimečný hlad a obyčejně ze svých milenců během sexu neukusuješ," zažertoval a klekl si k němu zády, aby se Madara k těm kousancům dostal. Právě v té chvíli se ozvalo zaklepání a vešla služka, která přinesla večeři. Když jí pohled padl na zřízená záda mladíka, která dnes kvůli pořádně vybarveným modřinám vypadala ještě hůř, upustila džbán s vodou.
.
Kapitán ji propíchl velmi nepřívětivým pohledem. "Ženská jedna nemožná! Okamžitě to tady ukliď!" rozkázal Madara. Aby se všichni neposrali, kdyby Sasukemu uřezal ruku, tak neřekne ani slovo, ale byly to jen kousance. Trošku fialovomodré, naběhlé a rozbolavělé, nic vážného.
Dívka rychle odložila tác s jídlem na stůl a spěchala pro hadr a koště, aby vytřela vodu a posbírala střepy.
Madara se otočil k synovci a začal mu opatrně potírat zranění tinkturou od Kabuta.
.
Sasuke se snažil příliš neusykávat, aby nedával dívce další důvody pro představy, že je týrán, i když pochyboval, že se mu tenhle mýtus povede vyvrátit, ono to opravdu vypadalo docela pravděpodobně, obzvlášť pokud byl včera slyšet ten jeho nářek ze začátku, než se do něj Madara dostal. Hlavně doufal, že donese další vodu, protože měl docela žízeň a rád by ji utišil. "Auu," neudržel se přeci jen, když Madara, nejspíš nechtěně, o něco víc přitlačil na jednu z ran, "netlač na to."
.
"Snažím se, to ty sebou pořád vrtíš, pak se nediv, že nechtěně přitlačím." Slyšel, jak se za ním dívka činí, a pohledem ji popohnal, aby co nejrychleji vypadla. O chvíli později ještě donesla nový džbán a zmizela na chodbě s vyjukaným výrazem. "Konečně, už jsem myslel, že se z tebe pomalu stane modla, jak tě litovala."
.
"Modla? To spíš mučedník," zasmál se Sasuke a lehl si na břicho, protože si nechtěl setřít čerstvý nános léčivého séra o prostěradlo, které bylo ostatně nově vyměněné, jak ráno požádali. "Zato ty, Yukimaru, tu budeš už navždycky zapsaný jako barbar a násilník," uculil se provokativně na strýce, "slušná nová legenda…"
.
"Bezva, to jsem opravdu teď potřeboval, když se chci usadit na souši. Budovat si novou legendu. Kdybych chtěl, stačí oprášit tu starou. Madara Uchiha, nebezpečný a nelítostný kapitán, vrah ubohých námořníků a prznitel mladých chlapců." odtušil Madara a přešel ke stolu, kde odehnal Mikia od misky s masem, a nachystal synovci pořádný krajíc a plátkem šťavnaté pečeně, aby nemusel vstávat, když je tak unavený.
.
"Díky," převzal od něj Sasuke večeři a pustil se do ní, "Madara Uchiha říkáš? Zvláštní, o tom jsem slyšel. Prý zmizel v pralese s celou výpravou a někde tam zahynul, protože se nikdo nevrátil." Byla to verze, která jim docela vyhovovala, protože nepotřebovali, aby se královské vojsko dozvědělo, že přežili pochod napříč Kamennou zemí. Ne teď, když je čekala společná budoucnost v Konoze, na kterou už se těšil, třebaže se rád ještě někdy vypraví na moře, ale už jen pro potěšení.
.
"Docela blízce se s ním znám a prozradil mi, že našel svou životní lásku a pirátství ho vůbec nezajímá. Nevěřil jsem mu ani slovo, bídníkovi jednomu. Beztak kecal, ale tvářil se, že to opravdu myslí vážně." Nachystal jídlo i sobě a uřezal Mikiovi kus masa, aby to jeho pískání nemusel poslouchat.
.
Sasuke se na něj upřeně zahleděl. "Myslíš, že lhal, když ho tak dobře znáš?" zeptal se rádoby hravě, ale s vážným podtónem, "byl to pirát každým coulem… nedivil bych se, kdyby zůstal na moři a dál vraždil a loupil." Do Konohy byla ještě dlouhá cesta, Madara si to mohl pořád rozmyslet, pokud mu moře bylo bližší.
.
Madara přisedl na pelest k Sasukemu a sklonil se k němu. "Miluje tě jako nikoho v životě a vzdá se pro tebe čehokoliv," pronesl vážně bez stopy humoru a položil ruku na mladíkovo rameno a něžně ho stiskl. "Bude ti oporou i útěchou, kdykoliv to budeš potřebovat."
.
"Taky tě miluju," hlesl Sasuke spokojeně a sevřel jeho prsty na svém rameni, načež se zašklebil a prohlásil: "Mimochodem, pěkně jsi mě odpoledne nasral. Kolikrát ti mám říkat, že se o sebe umím postarat? Navíc Kakuzův rádoby úsměv Naruta málem vystrašil k smrti."
.
"Fakt to udělal?" zazubil se Madara. Dal mu rozkaz spíš ze srandy, než aby to myslel smrtelně vážně. "Škoda, že jsem to neviděl, docela by mě zajímalo, jak takový úsměv věčného mrzouta vypadá… a ohledně toho doprovodu. Taky jsem nechodil sám, jestli sis všiml, takže něco podobného jsem požadoval i od tebe."
.
"Jo, jenže pak už jsi zase chodil sám," připomněl mu Sasuke, "co kdybysme si to tedy zítra vyměnili? Ty mi dáš meč a já ti dám Kakuza." Zítra už se mu snad bude chodit lépe, dneska myslel, že snad zhebne dřív, než se dopajdá do hostince. Nejhorší to bylo, když se pokoušel sedět jako v té putyce, kam ho zavedl Naruto na pozdní oběd.
.
"Nic takového nebude. Můžeš si vybrat muže k sobě dle libosti, kromě Naruta a Kabuta. Ty dva z toho vynech, ale nenechám tě tu chodit samotného. Předtím jsi taky sám nikde nechodil, pokud vím." Itachi vždycky doprovázel brášku kamkoliv a nikdy ho nenechal jít samotného. Teda aspoň co se doslechl a i on by nejraději synovce doprovázel, ale v jejich situaci na to nebyl prostor.
.
Sasuke si podrážděně odfrknul. "A až budeme v Konoze, tak už mě chodit samotnýho necháš? Nebo i tam budu muset mít za zadkem chůvu?" nadzvedl tázavě obočí, "v tomhle jste s Itachim úplně stejní. Myslíš si, že když mě šukáš, automaticky je ze mě ženská, která si bez chlapa sama neporadí? Choval jsem se tak někdy?! Nebo si myslíš, že neumím bojovat?" Snad už se zúčastnil mnoha pirátských akcí.
.
"Myslím, že už jsem ti v apatyce vysvětlil, proč to dělám. Až budeme v Konoze, můžeš dělat, co uznáš za vhodné. Nemíním tě nijak omezovat. A mimo ostrý jazyk, dobře vím i o tvých bojových schopnostech. Určitě je po cestě ještě využiješ. Budeme muset přepadnout nějakou loď, aby posádka neremcala." Ale jen když nějakou potkají, neměl v úmyslu někde číhat na královskou loď.
.
"To si děláš srandu," zamračil se Sasuke, "akce nás jenom zdrží, v Konoze kradený zboží neprodáš. Budeme muset plout do jinýho přístavu a tam zase čekat, než se chlapi nalejou. Nehodlám tak dlouho marnit čas, řekl jsi, že pověsíš pirátství na hřebík." Vůbec se mu nelíbilo, že by měli absolvovat něco takového. K čemu je jim zkrácení kotvení tady o týden, když se přepadením zdrží o dalších několik?
.
"Tak se modli, abychom cestou přes oceán nikoho nepotkali. Nechal bych na Kisamem, ať si s lupem poradí, jak uzná za vhodné, a nás jenom vysadí na břehu. To není tak hrozná představa, nemyslíš?" nadhodil kapitán rozumný návrh, který jediný šel použít. Když něco chtějí, musejí umět najít kompromis.
.
Sasuke si povzdechl a chvíli na strýce nesouhlasně hleděl, než vzdorně pohodil hlavou, ovšem na znamení rezignace a v tichosti pokračoval v jídle. Věděl, že nemá cenu o tom diskutovat, ale bylo mu to silně proti srsti a na čele se mu usadila mírná vráska. Kéž by se tak oceán dal zdolat i rychleji, ale bohužel loď byla jediná možnost.
.
"Nezapomeň si to namazat," upozornil Madara Sasukeho, když si lehal do postele, "ať se ti zadeček rychle zahojí." A on si ho bude moct znovu vzít. Plánoval si se Sasukem užít co nejvíc to půjde. To jeho urychlení odjezdu mu vlezlo do jeho plánů jako červ. Chtěl toho se Sasukem tolik podniknout.
.
"Bez obav," ujistil ho Sasuke a výbornou večeři zapil několika doušky vody. Dal napít taky Mikiovi, malý opičák vypadal na výsost spokojeně, však se taky pořádně nadlábl. Potom Sasuke rozvázal tkanici svých tmavých kalhot a stáhl je ke kolenům. "Mohl by ses otočit?" požádal Madaru, když si uvědomil jeho pohled.
.
"A nechtěl bys to namazat ode mě?" zeptal se Madara zvídavě, ale když ho počastoval Sasukeho vražedný pohled, tak se rozhodl radši ustoupit. "Dobrá, už se otáčím." Dočká času jako husa klasu a potom si vychutná to, na co čekal.
.
Sasuke odšpuntoval uzávěr nádobky a obezřetně k ní přičichl. Vonělo to dobře. Nabral trochu na prsty a roztáhl stehna od sebe. Opatrně zajel mezi své vlastní půlky a zasyčel, au, svaly při dotyku dost protestovaly, už se nedivil, že nemohl pořádně chodit.
.
Kapitán čekal, než Sasuke dokončí tu zřejmě bolestivou proceduru. "Kdy myslíš, že už to bude v pořádku?" Neměl přehled, jak dlouho to trvá, než si synovec zase troufne na sex. Když byl ještě s Itachim, tak vždycky chodil tak den divně a pak to bývalo dobrý nebo si nevšiml.
.
Krátkovlasý Uchiha znal už strýce natolik dobře, aby věděl, proč to chce vědět, a rozhodl se ho trochu potrestat. "Tak příští měsíc už bych mohl být úplně v pořádku," prohlásil perfektně zahraným vážným tónem, dokonce tak přesvědčivým, že se na něj chtěl Madara vytřeštěně podívat, což bylo provázeno mlasknutím drobné facky. "Řekl jsem, že se máš otočit!"
.
"Ty jeden malej prevíte. Moc si ze mě srandu nedělej," varoval ho starší Uchiha. Prvně ho něco takového samozřejmě šokovalo, ale rychle mu došlo, že si synovec dělá srandu. Vytrvale teda hleděl do zdi a nejradši by se otočil a naplácal tomu vtipálkovi na zadek.
.
Sasuke dokončil ošetřování, snad mu heřmánek uleví, ale zabral zatím vždycky… po sexu s Madarou. Odložil mast na stolek, otřel si důkladně prsty a natáhl si kalhoty. "Dobrý, už se můžeš zase otočit zpátky," prohlásil, aby strýc věděl, že už si nemusí prohlížet bílou stěnu.
.
"Už jsem myslel, že se tu natíráš celý," prohodil Madara vesele a přikulil se k mladíkovi. "Hezký voníš," broukl, než to pískle začal líbat. I on měl náročný den, navíc chtěl, aby se Sasuke rychle uzdravil, takže se po chvíli odtáhl a stejně jako předešlý den vtáhl mladíka do náruče.
.
"To bych ti asi v noci docela dost klouzal z náruče," usoudil Sasuke a ochotně se k němu přitulil. Mikio se rovněž uvelebil u nich, ačkoliv se celý den v podstatě jen nosil Sasukemu na rameni, vypadal taky nějak unaveně, stočil se do klubíčka a v roztomilém zívnutí ukázal svou řádku zoubků.
.
"To bych nerad. Tak dobrou," broukl Madara a zahnízdil se společně se Sasukem v náruči. Oba byli po celém dni lítání po městě unavení a usnuli raz dva, jako když je do vody hodí. Pokojný spánek ozdravoval jejich tělo a doplňoval energii.

Příště:

"Vítěz dostane to, oč si požádá."
"Co jsem řekl, to platí."
"Ty se na mě zlobíš?"
"Jen si to taky jednou zkus..."
"Provokuješ hada bosou nohou."
 


Komentáře

1 Káťa Káťa | E-mail | 10. května 2018 v 8:40 | Reagovat

Sakra :D po přečtení úvodu jsem si říkala, to budou zvraty, to budou komplikace :D...hustý, hustý :D a ono tohle? :D vlastně nic? :D i když, pomoc Sasukemu byla dobrá :D musí ho mít za dobrého chudáky :D

2 Lintu Lintu | 10. května 2018 v 10:57 | Reagovat

Madara teda Naruta pěkně sjel. Nezasloužil si to.
Jinak skvělá kapitola xD

3 Diki-chan Diki-chan | 10. května 2018 v 13:58 | Reagovat

Madara Uchiha, prznitel nebohých nevinných chlapců... XD

4 XXMikki XXMikki | 10. května 2018 v 14:13 | Reagovat

Myslím, že až takovou kritiku si Naruto nezasloužil, i když je prostě fakt, že je dost na nic xD Co se dá dělat no. Jinak by mě teda celkem zajímalo, jestli je na holky, nebo na kluky, zatím to nějak zřejmé nebylo.
A Sasukeho je mi celkem líto, tím spíš, že sotva se zahojí, zadek ho bude bolet znova.

5 Ronnie Ronnie | 10. května 2018 v 15:11 | Reagovat

Nemůžu se dočkat dalšího dílu 😀 hrozně se mi líbí jaký mají vztah.  Sasu i Madara jsou hrozný provokatéří a pak z toho vzniká tohle 😀

6 Komentátora Komentátora | 10. května 2018 v 15:59 | Reagovat

Chudák Naruto ale aspoň má dárek za dobrou cenu😃 kdyby se na mě kakuzu usmál asi bych omdlela😃

7 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 10. května 2018 v 18:31 | Reagovat

chudak naru.. kedze je byvali otrok, plachy, utiahnuty, drobny a mlkvy madara a ani vecsina posadky, ho za chlapa nepovazuju. v minulosti boli chlapy proste drsnaci no. vela zalezi aj na povahe. je pravda ze skôr sasu by robyl ochranku narutovy ale ako priatel, posluchac a spolocnost je naru dokonaly. som zvedava ako to s nim dopadne. je to take rozkosne tululum no..
ta hostinska s tym azylom v klaskore pre sasukeho ma dostala. bolo to az dojemne. ale popravde pred rokom by to sasu aj s vdacnostou prijal. uz aby bol dalsi diel. milujem to ich vzajomne postuchovanie.... som napnuta co bude dalej.

8 Tara Tara | Web | 10. května 2018 v 21:19 | Reagovat

Joje pravda, že Naruto je co se týče bojů a tak k ničemu, ale zase je pro Sasukeho dobrým přítelem.
Kakuzu si s úsměvem neumím představit :D možná kdyby před ním cinkal nějaký měšec plný zlata :D
Pošťuchování Madary a Sasukeho je také zvláštní, ale docela hezké. :)

9 Deny Deny | 12. května 2018 v 9:47 | Reagovat

Kdyby v pralese neměli Naruta, tak by ani nepřežili a Madara ho stále nemá rád. Přitom by ho mohl brát aspoň jako posádku uz kvuli Sasukemu.
V tom hostinci, co ted jsou, budou mit poradnou radost az Maddie se Sasukem odejdou.
Těšim se na příště. :)

10 Pakkun Pakkun | E-mail | 14. května 2018 v 9:02 | Reagovat

Chudákček Naruto nejdřív ho vyděsí Madara a potom Kakuzu. A v tom hostinci se jim nedivím, že si myslí že Sasukeho zneužívá Madara. Super díl už se těším na další

11 Smajli Smajli | Web | 16. května 2018 v 7:20 | Reagovat

[1]: To teda nebylo v plánu, aby to znělo tak zavádějícně =D Mají teď celkem nekonfliktní období, tak jim to přejte, třeba se to ještě změní =D

[2]: To jo, v tomhle není spravedlivý, no =D

[3]: Jo, legendární Madara 3:)

[4]: Tak já si myslím, že už je chudák Naruto na takovou kritiku pomalu tak nějak zvyklý z Madarovy strany =D Co se týče jeho orientace, to je zřejmě tajemství =D A Sasuke to má s Madarou taky těžké =D

[5]: To je pravda, v tomhle je jejich vztah hodně… dynamický =D

[6]: No, to já asi taky, musí to bejt příšerný =D

[7]: Tak v tomhle ohledu je na jednu stranu Sasuke taky takový malý a drobný, ale je fakt, že umí zacházet s mečem a celkově se bránit… i když fyzicky by ho většina chlapů stejně přeprala =D Ale pro Sasukeho je Narutova přítomnost určitě k nezaplacení =) A azyl v klášteře ho jistě pobavil taky, není ale divu, že si myslela, že mu Madara ubližuje… koneckonců byly časy, kdy mu opravdu ubližoval.

[8]: To určitě, ale tohle Madara pochopitelně neocení =D Kakuzu se beztak usmívá jako Grinch =D A jejich pošťuchování je cute :3

[9]: Tak Naruto má chudák ten punc, že byl dřív otrokem, proto k němu Madara nemá takové sympatie =D Hostinské se uleví =D

[10]: Jo, nemá to s pirátama lehký =D A v hostinci toho rozhodně slyšeli hodně, aby si to mysleli =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama