Pod vlajkou Uchihů 3 - 16. kapitola

17. května 2018 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Pod vlajkou Uchihů 3

Madara a Sasuke si udělají v chaotické přípravě k vyplutí čas jen pro sebe. A bude to mít zajímavé následky.


16. kapitola


Sasuke se opíral o dřevěnou ohradu výběhu a sledoval několik koní, kteří se popásali na čerstvé trávě. Vyšetřili si dnes se strýcem volný půlden, zatímco chudáka Kisameho zaúkolovali nakládáním. Však ho zase zítra vystřídají, dnes si chtěli vyjet na koních.
.
Madara se dohadoval s majitelem stájí o ceně a pak si šel pro koně. Chtěl nějaké pěkné, dobře stavěné a rychlé. Většina koní zde byla naučená jezdit v bryčce či táhnout povozy. Vyloženě jezdeckých tu bylo málo, ale na konci stáje našel dva poklady. Sice si musel připlatit, ale stálo to za to. Nechal je osedlat a mezitím vyšel ven za Sasukem. "Za chvíli nám je dovedou." Opřel se vedle a líbl synovce na líc.
.
Sasuke se pousmál. Tyhle služby nebyly zcela běžné, pokud věděl. Kdo chtěl jezdit na koni, ten nějakého vlastnil, a piráti zvyklí na loď málokdy prahli po nějaké takové suchozemské zábavě. Nicméně pro hospodáře to jistě byl vítaný přivýdělek. Mladší Uchiha sledoval, jak je vyvádějí ze stájí. Krásní koně, jen co byla pravda, výborně stavění, museli stát hotové jmění, třebaže k práci se asi příliš mnoho nehodili.
.
A taky pěkně divocí, jak se na nich málo jezdilo. "Pojďme," vyzval Sasukeho a sám si vybral toho divočejšího. Nespokojeně frkal, když cítil na zádi sedlo, a jeho nozdry byl heboučké jako samet. Madara ho hladil po krku a kochal se. Opravdové skvosty. "Kdybych mohl, tak si je vezmu s sebou do Země ohně," prohodil k majiteli, "jsou opravdu nádherní." Kůň nespokojeně zatančil, když si kapitán vyzkoušel upevnění sedla.
.
Sasuke přešel k tomu druhému koni. Byl to pěkný tmavý ryzák, ale rozhodně taky nebyl úplně krotký. Nechal se pohladit, ale už se mu moc nelíbilo, když se Sasuke vyšvihl do sedla. Protestně zaržál a vyhodil zadníma nohama. Mladík byl ovšem na něco takového připravený po své zkušenosti se Saitanem, což ale bylo prakticky tři roky zpátky. "Neboj, však si taky za chvíli potykáme," prohlásil k bujnému hřebci a krotil jeho taškařiny.
.
Ani Madarův kůň se nechoval lépe. Neklidně přešlapoval a bylo vidět, že přemýšlí, jak svého jezdce při první příležitosti shodit. Kapitán ho držel pěkně na uzdě, aby ani na chvilku nedal možnost zvířeti zjistit, že má kouska volnosti. "Sasuke, dáme závod?" nadhodil k synovci, který krotil svoje zvíře. Nejlépe bude, když jejich bujnost pustí kupředu a budou ji jen korigovat.
.
Mladý Uchiha nadzvedl obočí. Dobře si pamatoval na svůj poslední závod na koních s Itachim, i na to, jak byl jeho bratr ze začátku proti. "Závod?" zopakoval po něm a přimhouřil rádoby nevinně oči, "není to nebezpečné?" Sice on sám byl pro každý adrenalin, ale chtěl mu jenom provokativně nadhodit, že by mohlo dojít ke zranění. Zajímavé, chodit po městě samotného ho nenechá, ale pustit se do situace, kdy by si mohl srazit vaz, ano.
.
"Je, ale vím, že jsi dobrý jezdec. Otec tě vždycky chválil, jak ti to na koni jde, a doufám, že mu to chceš zase ukázat, až budeme doma… Vidíš támhle na tom kopci ten vysoký strom? Tak k němu bude závod." Tišil svého vraníka, aby ještě chviličku vydržel, než popustí jeho uzdu a poletí spolu o závod.
.
Sasuke se trošku začervenal. Vážně ho otec takhle chválil? Zvláštní, před nimi tedy těmihle slovy dost šetřil. Ale ne že by ho to nepotěšilo. "Dobře," přikývl svému strýci, ale ještě než začali, zeptal se škádlivě: "A jaká bude cena pro vítěze?" Byl zvědavý, čím ho Madara bude chtít motivovat, i když by souhlasil i bez odměny.
.
"Vítěz dostane to, oč si požádá. Ať už to bude cokoliv," nabídl Madara velmi velkoryse. Když vyhraje on, tak ví naprosto přesně, co to bude, a když Sasuke, tak se má na co těšit. Dvousečná zbraň, zvlášť když neznal kvality koní, které vybral. "Bereš?"
.
"S jednou výjimkou," opravil ho Sasuke se zazubením a chvilku nechal svého strýce v napětí, než prohlásil: "Žádné zbytečné protahování cesty do Konohy nemíním plnit, ani kdybys vyhrál třeba stokrát." Už takhle si připadal trochu provinile, že se fláká, i když věděl, že loď se mezitím nakládá.
.
"V pořádku, to beru," přikývl kapitán a mrkl na cestu, jestli je volná. Nikde nebylo ani živáčka. Perfektní čas. "Vyrazíme na tři. Raz… dva… tři." Starší Uchiha pobídl koně a povolil uzdu. Jeho vraník se postavil na zadní a zahrabal kopyty ve vzduchu. Sasuke vyrazil normálně a tím získal hned na začátku náskok, který Madara chtěl zkrátit a zvítězit.
.
Sasukeho ryzák byl rád, že se může vyřádit. Asi už na něm hodně dlouho nikdo nejel a on si teď užíval, že může pořádně protáhnout svoje nohy. Sasuke ho nijak nekrotil, jenom mu určoval směr a jako zkušený jezdec se s ním sladil, přizpůsobil se jeho rytmu. Tryskali tak rychle, až kopyta koně vykopávala drny z trávníku a ozýval se zběsilý dusot zvířete. Strom se blížil.
.
Madara se snažil dohnat náskok, který získal Sasuke. Celkem se mu to dařilo. Jeho kůň byl jako černý blesk, rychlý a nádherný. Velmi brzy jeli bok po boku a kapitán si dovolil malé ohlédnutí do boku. Synovec vypadal, jako by se snad v sedle narodil. Nakloněný dopředu, koňská vlající hříva a oči hledící k cíli.
.
Sasuke jen periferním viděním zaznamenal, že ho strýc dohnal. Musel mít opravdu vynikajícího koně, když měl předtím náskok. Nějakou dobu cválali hřebci vedle sebe, ale pak začal dlouhovlasý Uchiha získávat navrch a posouvat se dopředu. Oba byli výborní jezdci, takže to bylo spíš o rychlosti koní. Mladík už se v duchu smířil s myšlenkou, že bude dnešní večer ošukán.
.
Kapitán cítil vítězství, byli už tak blízko. Synovce nechával za sebou, už jen pár desítek metrů a bude vítězem on. Skoro nedýchal napětím, jak se viděl u cíle, ale k jeho smůle vraník klopýtl a Madara div nesletěl na zem, jak ho to vyhodilo z rovnováhy. Jeho kůň zpomalil a Sasuke kolem něj prolítl jako střela. Už neměl šanci ho dohnat. Statný dub, který minuli, potvrdil synovcovo vítězství.
.
Sasuke byl překvapený, cesty osudu byly nevyzpytatelné, už to vypadalo na jeho prohru, ale kámen nebo hrbol, o který Madarův kůň klopýtl, rozhodl jinak. Každopádně teď byl na koni, obrazně i doslova. Nechal hřebce zpomalit, aby ho úplně neuhnal, a z boku se na Madaru vítězně zašklebil. "Vida, ten závod ti byl čert dlužný, viď? Hmm… tak co od tebe budu teď chtít…" protáhl přemítavě a naklonil hlavu na stranu.
.
Madara se zašklebil. Bylo mu jasné, že půjde o něco, co ho poníží nebo zesměšní. Ale bude tomu čelit se vztyčenou hlavou. "Vyber si, své slovo dodržím." Nechali koně běžet v klusu. Vypadali spokojeně, asi se vybouřili, ale ještě neřekli své poslední slovo. S nimi musí být člověk pořád ve střehu. Jakmile zaspí, hřebci toho okamžitě využijí.
.
Mladší Uchiha popleskal svého koně pochvalně po krku a zatím vymýšlel něco ďábelského, čím Madaru postraší. Ve skutečnosti neměl v plánu ho nějak moc pokořit, vlastně měl být vítěz on, ale hodlal využít své převahy, aby si zaprovokoval. Kdyby byl neklopýtnul, chtěl by ho zcela určitě ošukat. Co navrhnout něco ze stejného soudku? "Pamatuješ před čtyřmi dny, jak jsi Kabuta zaskočil tou otázkou ohledně toho zvláštního místečka? Myslím, že jako lékař by byl rád, kdyby se o tom něco dozvěděl, ale musí si to na někom zkusit. Co takhle na tobě, hmm?"
.
"Sasuke…" vydechl starší Uchiha překvapeně. Pravda, možná měl myslet před sázkou, cože si to Sasuke přesně vymyslí. Ale popravdě tohle nečekal ani v nejmenším. Spíš měl představu, že ho nechá nahého jít po městě nebo něco podobného. Zpomalil koně do kroku a narovnal se v sedle jako král. "Co jsem řekl, to platí. Umím držet slovo," pronesl pevně a radši si nepředstavoval, jak se na to bude tvářit Kabuto a co všechno se bude dít.
.
Sasukemu cukaly koutky. Díval se na něj, zněl vážně, ale byl zvědavý, jak dlouho mu tohle vystupování vydrží. Původně měl v plánu hned se opravit, ale když viděl, že Madara ani trochu neprotestuje, nechá ho v tom déle, aspoň bude legrace. Nechá ho před Kabutem stáhnout kalhoty, možná se i ohnout a pak teprve to zarazí. Šedovlasý z toho kolaps mít určitě nebude a on si vyzkouší, nakolik je Madara ochoten splnit i něco, co nepochybně považuje za pokořující, aby dostál svému slovu. "Dobře, večer za ním zajdeme," prohlásil.
.
Kapitán se netvářil vůbec nadšeně a jeho požitek z jízdy trochu opadl pod tím příkořím, kdy bude muset jít hrdost a gatě pryč. Zamlkle hleděl kupředu mezi uši svého zvířete a sledoval ubíhající cestu. Upletl si sám na sebe opravdu pěkný bič, jen co je pravda. S takovou ho čekají večer opravdu perné chvilky.
.
Sasuke se naopak královsky bavil. Tohle se mu povedlo. Ne že by chtěl strýce trápit, ale když on občas tak sváděl k tomu, aby si s ním takhle pohrával. A ostatně, je to jen velmi malý trest za to, co mu v minulosti provedl on… tehdy totiž nešlo o hru, ale o skutečnost. "Ty se na mě zlobíš?" zeptal se, když už jeli asi čtvrt hodiny v tichu.
.
"Ne, samozřejmě, že ne. Já jsem vymyslel tuhle sázku. Musím si to trpké ovoce sníst sám," odtušil Madara klidně, spíš začínal mít vztek sám na sebe, až z toho vraník, na kterém seděl, byl značně neklidný a pohazoval nespokojeně hlavou. "Něco povídej," pobídl ho kapitán, aby to nevypadalo divně, když tak mlčí.
.
"Před třemi dny jsem s Narutem vybíral dárek pro jeho matku," pravil Sasuke, "chtěl jí koupit nějaký šperk, tak jsme vybrali stříbrný s pyropy. Chudák prodavač, byla to pěkná práce a chtěl za ni dvanáct zlatých, ale otec mě naučil smlouvat dobře. Stáhl jsem to na osm. Myslím, že ten náhrdelník stál víc, jenže byl beztak kradený."
.
"Vidím, že tě toho otec naučil spoustu," odtušil Madara. Spoustu, o čem ani neměl tušení. A občas se to obracelo proti němu. "Určitě to bylo kradený. V tomhle přístavu se snad ani s ničím jiným neobchoduje. Piráti dovezou, obchodníci pod cenou vykoupí a pak nasadí ceny, že se měšec třese strachy." Snad jenom kromě Tobiramy. Zbraně, které měl v obchodě, nebyly jen z pirátských akcí, ale spoustu to měl dovezeného z jiných zemí.
.
"Jo, všimnul jsem si," zasmál se Sasuke, "aspoň, že potraviny, co tu nabízí, nejsou kradený." Přeskočil se svým hřebcem nižší přírodní plot z křoví a okouzleně se rozhlížel po krajině. Nebylo to tu tak zarostlé a pestré jako v pralese, ale toho si užil tolik, že byl rád, že je teď na úplně normálních loukách, pastvinách a kopcích, odkud bylo vidět do přístavu. Kousek dál hučela řeka a ozýval se tu ptačí zpěv, hotová sonáta. "Tohle budeme mít v Konoze třeba každý den."
.
"Když budeš hodný…" protáhl starší Uchiha se smíchem, "tak bychom si k domu mohli pořídit i nějaké koně." Jezdecká zvířata se vždycky hodí. Třeba, když je potřeba zajet pro doktora, pro spěšný dopis nebo na návštěvu příbuzných. "Nechceš se někde zastavit?" O kus dál viděl pěkný háj, kde byl stínek a lákal ho k sobě.
.
"Já jsem přece vždycky hodný," ujistil ho Sasuke andílkovsky, "můžeme. Škoda, že jsem nechal Mikia u Naruta, v lese by se mu líbilo." Nebyl si jistý, jak by opičák reagoval na koně, bál se, aby ho některý z nich třeba nezašlápl. A při jejich předešlém závodě by se na něm snad ani zlatý lvíček neudržel. Pobídnul ryzáka, aby zamířil k hájku.
.
Mezi stromy Madara uvázal jejich koně k menšímu stromku, aby jim nikam neutekli. Poplácal je po boku. Jestli si koupí koně, tak jedině takové krásné, žádné herky nad hrobem. "Když jsi mi vymyslel tak příšerný úkol, tak bych chtěl nějakou cenu útěchy." Chytil synovce za ruku a propletl si s ní prsty.
.
"Příšerný úkol?" zopakoval po něm Sasuke se smíchem a trošku zákeřně přimhouřil oči: "Jen si to taky jednou zkus… jaký to je, když ti Kabuto strká prsty do zadku. Já to kvůli tobě musel snášet třikrát za život, vždycky dvakrát denně bezmála po dva týdny." Brrr, otřásl se, když si na to vzpomněl. Věděl, že to Kabuto dělal pro jeho dobro, ale ty vzpomínky byly hrozné.
.
"Ach jo, musíš se furt o všem přehadovat? To už aby se člověk bál něco říct, protože ty hned všechno použiješ proti němu," stěžoval si Madara. Snad ho jednou to mrně, které miloval, nepřivede do hrobu. Hrozně rád by vymazal minulost, ale mrcha jedna si nechtěla dát říct a pořád se za nimi táhla, jak žebrák na ulici.
.
"Opravdu? To je pro mě pocta… velký Madara Uchiha mě nedokáže porazit ve slovní půtce," zašklebil se Sasuke a přistoupil k němu blíž, přičemž nechal propletené jejich prsty. "Tak co bys chtěl, chudáčku… když jsem ti vymyslel tak nesnesitelný úkol?" utahoval si z něj, ale v jeho očích bylo dostatečné množství citu, aby přebilo provokaci.
.
Starší Uchiha přejel po jeho líci. "Možná by to spravilo pár vášnivých polibků," navrhl hravě Madara. Nejradši by synovci navrhl místo polibků dravý sex, ale mohlo by se stát, že by se cesta zpátky mohla stát pro Sasukeho zadek noční můrou.
.
"Hmm, myslím, že je to slušná cena… dokonce ani nebudu smlouvat," prohlásil Sasuke a nahnul se k němu. Jednou dlaní mu přejel po líci a zaměřil se očima na jeho rty, než se o ně jemně otřel těmi svými. Následně zavřel oči a vnořil se jazykem mezi ně.
.
Kapitán ho přivítal a začal si se synovcem hrát a přetlačovat se. Rukou na jeho bedrech si ho natiskl k sobě. Potřeboval ho cítit blízko sebe. Bylo to příjemné rozptýlení po tom nepříjemném zadání úkolu, který ho úplně rozhodil.
.
Sasuke se ani trochu nebránil, velmi ochotně se na něj nalepil, omotal mu ruce kolem krku a zároveň vzadu na zátylku vpletl prsty do jeho vlasů. Měl je už hladké a hedvábné po několika koupelích a úpravě lazebníka. Nemohl se jich nabažit, stále si s nimi pohrával.
.
"Sasuke, miluju tě, i když mě někdy štveš," broukl Madara tiše a něžně, než se znovu pohroužil do mladíkových úst a pomalu ho otočil a natiskl ke stromu. "Máš tak hebkou kůži," několikrát ho políbil na krk, "a tak citlivé ouško, že je hřích ti ho nepolaskat."
.
Sasuke zasténal, ten zmetek opravdu věděl, jak na něj… Shodil mu kabát z ramen a vklouzl pod jeho košili dlaněmi. Kakuzu a Kisame byli možná mohutnější než Madara, ale on byl také krásně a mužně stavěný, alfa samec každým coulem… "Jsi jako skála," brouknul Sasuke a hladil ty pevné vypracované svaly.
.
"A ty jako klín, který ji dokázal rozštípnout až na měkké nitro," odvětil mu kapitán. Byla to ostatně pravda, až tyhle všechny pocity milostného vztahu poznal až se Sasukem. Madara zase dlaněmi obdivoval úplně jinou partii, která do jeho rukou krásně sedla a měl o ni dost velký zájem.
.
"Jsem touto výsadou poctěn," zavrněl mladší Uchiha a dobře vnímal, která místa přijdou v tuhle chvíli strýci nejlákavější. Schválně mu svůj drobný zadek vtiskl ještě víc do dlaní. Dnes konečně dokázal chodit a sedět úplně normálně po třídenním ošetřování Kabutovou mastičkou. "Přiznej se… kdybys vyhrál, musel bych dnes v noci nastavit zadek, že jo?" zasmál se.
.
"Hm, jak to, že mě máš tak prokouknutýho?" zasmál se Madara, měl tohle přesně v plánu, ale bohužel bude toho muset dosáhnout jiným způsobem, než výhrou v soutěži. Jak znal Sasukeho, tak se mu do toho moc chtít nebude, ale po tom toužil. Každý den se mu zdálo, jak synovce šoustá, ten zážitek předtím byl pro něj silný a musel na něj často myslet.
.
"Protože jsi ta nejperverznější osoba, co jsem kdy v životě poznal… hmm, možná tak leda v Hidanovi jsi měl konkurenci, ale to už nemáš," zasmál se Sasuke a prsty objel jeho bradavky, než je dráždivě promnul. Políbil strýce na krk a vášnivě špitnul: "Ale já tě miluju i přesto." Špičkou jazyka putoval po tepajícím místečku nahoru až pod bradu, kde ho polechtal.
.
Kapitán tiše zavzdychl, Sasukeho péče byla rafinovaná a rozpalovala ho. Vtiskl mladíkovi stehno mezi nohy a zatlačil na jeho klín. "To jsem rád, protože ani já k tobě nemám takové výhrady, které by přebily moje city… nejradši bych si tě vzal stejně vášnivě jako před třemi dny, ale nemám u sebe nic na zvlhčení." Tvrdnul už jen z těch mučivě slastných představ a tělesných doteků, které teď dostával.
.
"A já bych se ani nenechal ojet, vzhledem k tomu, že budu cestou zpátky ještě muset sedět na koňském hřbetě," ujistil ho Sasuke a spokojeně tichounce zasténal, jak Madarovo stehno krouživými pohyby masírovalo jeho rozkrok. Tímhle tempem se mu brzy postaví, o což zcela nepochybně strýci taky šlo. "Neříkal jsi, že ti bude stačit pár vášnivých polibků?" zeptal se vrnivě jako kočka, "zvyšuješ cenu… abych ji taky nezvýšil."
.
"Říkal, ale mysl a tělo někdy pracují každé zvlášť a nedokážu je plně ovládat. Takže mysl chtěla jen polibky, ale tělo chce víc. Chce tě nahého, vzrušeného a sténajícího pod jeho péčí," zašeptal náruživě Madara do synovcova ucha a stiskl jeho bradavku mezi palcem a ukazováčkem.
.
Sasuke roztomile kvíknul skoro jako Mikio, když ho někdo zatahal za ocas, ovšem v jeho podání to samozřejmě mělo úplně jiný podtón. Vzrušený. "V-v tom případě bych ti měl asi vyhovět… když tě čeká tak perný večer," zamumlal Sasuke a nečekaně dlouhovlasého muže od sebe odstrčil. Než však mohl začít protestovat, odepjal si pás, pomalu si přetáhl košili přes hlavu a schválně ještě pomaleji rozvázal tkanici kalhot. Nepomáhal jim dolů, nechal je, aby mu samy sklouzly po hladkých stehnech ke kotníkům, a pak z nich vystoupil úplně nahý, vzpřímený a hrdý jako mladý lev.
.
Kapitán se kochal a v jeho tváři se skrývala šelma, která pozoruje svoji kořist. Přistoupil blíž a pomalu se dotkl toho černovlasého anděla, který mu padnul přímo z nebes. Žádostivě si ho prohlížel a volným krokem jen obcházel a dlaní zkoumal pevné prsní svaly, břicho. Krátce zajel k jeho klínu, kde ho jen pohladil. Za ním se chvíli zastavil, stáhl svou košili a zezadu mu položil ruce na boky. Rty zkoumal pokožku v zátylku a něžně s nimi přejel po mizejících modřinách ve tvaru půlměsíců.
.
Sasuke zatím Madaru nenutil, aby se celý svléknul, věděl, že se mu líbí, když má takhle lehce navrch, být úplně nahý znamenalo být zranitelný, takže se mu takhle v podstatě vystavoval v podřízení pozici. Ale byl za to také náležitě odškodněn jeho horkým dechem a měkkými rty, které pečovaly o jeho šíji a záda. Když se k němu víc dozadu, přitisknul, ucítil, že ho na zadku tlačí řádná vyboulenina Madarových kalhot. Pousmál se a poslepu ji pohladil. "Co kdybychom se už vyrovnali, hmm?" zapředl a rozvázal mu kalhoty.
.
Kapitán si vyzul boty a pomohl kalhotám dolů. Byla tu měkká tráva, takže se se synovcem nemuseli bát, že stoupnou na nějaké trní. "Mé tělo tě chce," vydechl sténavě, když se na Sasukeho natiskl a jeho zadeček znovu ucítil ve svém klíně. Objal ho a rukama rejdil po jeho hrudi a podbřišku, dráždivě a s příslibem, že za chvíli ho vezme do ruky.
.
Sasuke měl takhle poněkud omezené možnosti, jak se ho dotýkat, protože musel sahat dozadu a samozřejmě tam neviděl. Neměl ale problém hladit jeho paže až k ramenům, boční stranu krku, žebra, boky, a dokonce si ho neodpustil plácnout vzadu přes zadek, což vydalo rozkošný mlaskavý zvuk a na okamžik ho tím víc přirazil ke dvěma bochánkům vlastního pozadí.
.
"Provokuješ hada bosou nohou," napomenul ho kapitán a za trest stiskl silněji jeho vzrušení, což vyvolalo sténavou odezvu, "aby tě potom nekousnul," hravě stiskl kůži krku mezi zuby. Donutil synovce popojít kousek dopředu a rukama se opřít o kmen stromu. Otíral se o ten vyšpulený zadeček, ale dneska by chtěl okusit i něco víc. Obrátil Sasukeho a klekl před něj. "Máš nějaké speciální přání?" zeptal se, když se začal věnovat jeho tvrdému mužství.
.
Sasuke musel uznat, že se mu Madarovo chování velice zamlouvá. Už se víceméně zbavil předsudků, kterými vůči této praktice zpočátku disponoval. Bylo to zvrhlé, to jistě, ale zjevně nijak závadné, dokonce kvůli tomu jeho strýc neumíral, jak si původně myslel chudák Kisame. "Moje speciální přání je, abys dělal, co uznáš za vhodné," zašeptal a dal mu tím do ruky neomezené možnosti. Nebo aspoň zdánlivě neomezené, samozřejmě, že ojet ho Madara nemohl, sám přiznal, že nemá nic na zvlhčení.
.
"Tvá důvěra mě těší." Starší Uchiha začal pomalu. Hladil jeho úd a vtiskával mu horké polibky do podbřišku. Schválně to celé protahoval a laskání žaludu byl skoro jako vrchol jeho práce. "Líbí se ti to?" Jemně stiskl jeho kulky a jazykem naplocho přejel celou jeho délku.
.
"Ano," zakňučel Sasuke poslušně, protože to byla především pravda, "ano, n-nepřestávej, prosím." Málokdy se stávalo, aby při erotických hrátkách prosil, teprve až v okamžicích, kdy ho protějšek zbavil sebeovládání, což šlo při Madarově rafinovaném protahování docela rychle.
.
"Tak, když se ti to teda líbí, to bych mohl zkusit i něco jiného." Konečně vzal Sasukeho ztopoření do úst a začal ho laskat uvnitř, horkým a vlhkým jazykem. Zároveň ho hladil po těle a zbytek údu masíroval druhou rukou. Sasuke nad ním vzdychal a to ho jen pobízelo k pokračování.
.
"Máš tak horkou pusu," zasténal Sasuke roztouženě a měl co dělat, aby proti němu nezačal přirážet. V podstatě mu to hodně připomínalo těch několik zkušeností s ženami, Madarova ústa byla zrovna tak vlhká a teplá, ne tak těsná, pravda, ale zato s laskajícím jazykem, což bylo ještě mnohem lepší.
.
Madara spokojeně zamručel, což vyvolalo nové dráždivé podněty pro Sasukeho. Dával si záležet, aby si jeho laskání synovec co nejvíc užil. Věděl už přesně, co se mu líbí, a tak toho využíval, až do sladkého konce.
.
Sasuke zakláněl vzrušeně hlavu a nijak se nekrotil ve vzdychání. Tady ho beztak určitě mohli slyšet jen ptáci, koně a případně lesní zvěř. "Už b-budu," varoval svého strýce naříkavě, sice Madara s tím nikdy neměl problém, ale co kdyby…
.
Kapitán laskal, až nad sebou uslyšel vykřiknutí a zároveň s tím na jazyku ucítil tekutinu, která přišla v několika dávkách. Bez protestu ji spolkl a ještě chvíli hladil ukojené mužství a zvedl oči k jeho majiteli. Ten vypadal, že je zrovna úplně mimo, jeho oči byly zastřené a rty pootevřené.
.
Sasuke se chvilku vzpamatovával z orgasmu. Bylo legrační, že když si naposledy vyjel na koních, bylo to ještě s Itachim, a taky dělali během vyjížďky nemravnosti. Trochu jiné, ale se stejným závěrem. Jakmile byl zase schopen vnímat, pousmál se na svého strýce. "Myslel jsem, že ta cena útěchy měla být pro tebe… můžu to nějak odčinit?"
.
"To rozhodně můžeš," odtušil Madara a postavil se, "stačí, když se otočíš zpátky čelem ke stromu a vyšpulíš na mě ten svůj roztomilý zadeček." Starší Uchiha se vzal do ruky, už to nemohl vydržet, tak dlouho se ignoroval. Nechal si svůj úd prokluzovat dlaní a čekal, až ho synovec poslechne.
.
"Jenom doufám, že přitom nedojde k újmě," prohlásil Sasuke, ale věřil mu. Už dlouhou dobu byl přesvědčený, že by mu Madara znovu neublížil, takže se bez námitek otočil zády k němu a provokativně zavrtěl prdelkou, jako by se ho nemohl dočkat. Ostatně, pokud chtěl dělat to, co si myslel, že chce dělat, nebylo to nepříjemné.
.
"Budu se krotit." Kapitán položil ruku na nastavenou hýždi a několikrát ho po ní plesknul. Tak rozkošně to mlaskalo a zvyšovalo to jeho touhu. Roztáhl synovci půlky a špičkou ztopoření začal přejíždět tou úžlabinou a na sevřený svěrač několikrát zatlačil. Nechtěl proniknout dovnitř, jen si hrál.
.
Sasuke zrychleně dýchal. Bylo to velice intimní a nikdy by to dobrovolně nedovolil nikomu, ke komu by ho nepojilo láskyplné pouto. Protože Madara provokoval, odpověděl mu stejnou mincí a trochu stiskl svěrač i půlky, čímž ho malinko sevřel, jednak aby ho vyrajcoval, ale jednak i na znamení, ať to s tím tlačením nepřehání.

Příště:

"Fuj, ty seš nechutnej, to je neskutečný!"
"Trochu radikální, nemyslíš?"
"Kde je Sasuke?!"
"Ti bídáci, určitě ti chtěli ublížit."
"Pojď už, děláš si hroznou ostudu."
 


Komentáře

1 Ronnie Ronnie | E-mail | 17. května 2018 v 7:19 | Reagovat

Neumím si představí, že by Madara v něčem prohrál.  😀😀 Doufám, že ho v tom Sasu nechá a Kabuto si ho tak nechá na vědecké průzkumy.  😂

2 Komentátora Komentátora | 17. května 2018 v 8:23 | Reagovat

Chudák madara 😂 třeba ho v tom  sasuke nechá to by bylo zajímavé 😂

3 Tara Tara | Web | 17. května 2018 v 9:31 | Reagovat

Jéj Sasukemu jsem fandila, pěkně to vyhrál :3 Jsme zvědavá, jestli to opravdu zatrhne, nebo nakonec nechá Kabuta zajít až dokonce. :D
Nu každopádně teď at si ještě pěkně užívají :3

4 Deny Deny | 17. května 2018 v 10:21 | Reagovat

Jen ať si pěkně Kabuto udělá pokusnýho králíčka z Madary. Nemusel by ho Sasu v jeho práci zastavovat 😂
Vyjížďka na koních se vyvíjí docela slibně, jsem zvědavá, co bude v příští kapitole.

5 Lintu Lintu | 18. května 2018 v 7:25 | Reagovat

Achjooo... Takhe to useknout, teď budu zvědavý víc než normálně xD taky mě zajímá konec tě sázky. Nedokážu si představit že by si to Madara nechal udělat, ale myslím si že to Sasu nedovolí, jelikož ho miluje.

6 Pakkun Pakkun | E-mail | 18. května 2018 v 8:05 | Reagovat

Ponořený Madara Uchiha tak to je něco. Sasuke by to mohl nechat u Kabuta dojít až do konce nebo by se toho mohl ujmout sám Sasuke osobně. Jak by se asi Madara tvářil kdyby to měl nechat udělat Sasíka?

7 Diki-chan Diki-chan | 18. května 2018 v 14:34 | Reagovat

Nedokážu si představit ten Madarův trest za prohru... To prostě nejde!

8 Ivana-chan Ivana-chan | E-mail | 19. května 2018 v 17:27 | Reagovat

Hahaha. Tak takto si to asi madara nepredstavoval. Som zvedava ako daleko to sasu nacha zajst... booze ale ten koniec. V tom najlepsommm

9 Káťa Káťa | E-mail | 20. května 2018 v 16:29 | Reagovat

Ahh *.* jsou tak sladcí..., ale že by se Madara nechal v něčem dobrovolně porazit? :D to se mi nezdá

10 XXMikki XXMikki | 21. května 2018 v 23:19 | Reagovat

Tak já bych to Madarovi možná i přála, aby taky jednou něco takového zažil. Zasloužil by si to. Ale nevěřím, že to Sasuke dotáhne do konce. A přece jen, dát takový úkol svému partnerovi, to se nedělá. Každopádně by byla sranda to číst 😂😂

11 Smajli Smajli | Web | 23. května 2018 v 8:24 | Reagovat

[1]: To by se Madarovi asi zrovna moc nelíbilo, chudák, už tohle ho štve =D

[2]: Myslím, že Kabuto se bude divit 3:)

[3]: Jo, měl sice to vítězství s chlupem, ale přece 3:) Uvidíme, jak Maddieho potrápí, ale teď budou mít vášnivou chvilku =D

[4]: Chudák Madara, pocítil by jednou na vlastní kůži prsty v zadku =D =D V příští kapitole bude spousta událostí 3:) =D

[5]: Vždycky to musíme useknout v nejlepším 3:) Co se sázky týče, asi to bude ještě zajímavé, jak a jestli v tom Sasuke Madaru nechá vykoupat =D

[6]: Hmm, to je zajímavá otázka =D Na jednu stranu by to dělal někdo, koho miluje, na tu druhou by tak ale před ním možná ztratil důstojnost =D

[7]: Tak uvidíš v další kapitole 3:)

[8]: To určitě nepředstavoval, vypadá to, že ho čekají celkem perné chvilky 3:)

[9]: Ta porážka nebyla přece dobrovolná, byla to náhoda =D

[10]: Jenom možná? =D Určitě zasloužil, ale tak… Sasuke se chce jen pobavit na jeho účet, je fakt, že je to pěkně zákeřný úkol =D Uvidíme, jak daleko to dotáhne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama