Osudová cesta - 19. kapitola

14. srpna 2018 v 7:00 | Ivanitko + Smajli |  Osudová cesta

Naše poutníky čeká další etapa předlouhé cesty. Ale než vkročí do dalšího kraje, mohli by si napřed... něco vyzkoušet.


19. kapitola


Sasuke doufal, že jsou aspoň na tom správném předměstí, jižním. Jejich naděje však zjevně byly vyslyšeny, protože v dálce viděli malé, trošku odsunuté stavení a u něj se skvěly dva vzrostlé stromy. Takhle ve tmě se ještě nedalo úplně rozeznat, co je to za listnáče, ale určitě byli na správném místě, což se potvrdilo, když se konečně dostali blíž a stromy identifikovali. S lehčím pocitem a jistou úlevou se odvážili přejít malý pěstěný pozemek a zabušit na dveře stavení.
.
V malém okně bylo vidět, že se ještě svítí, tak se nebáli, že vzbudí celý statek. I tak hospodyně, která jim otevřela, nevypadala nejpřívětivěji. "Co tu chceš, pobudo?" spustila na Sasukeho, kterého v té rychlosti identifikovala jako prvního a myslela se, že za sebou má koně, než jí došlo, že to není kůň, ani jezdec na koni, ale jakýsi divný poločlověk. Bez dalších řečí zabouchla dveře.
.
"Hej, počkejte!" zavolal Sasuke rychle a znovu párkrát udeřil pěstí do dveří. Ta ženská mu ani nedala možnost promluvit! "Hledáme nocleh, jen na jednu noc a sem nás poslal místní kovář, Hashirama Senju!" křikl přes tvrdé dřevo, aby si byl jistý, že ho bude slyšet, "jsme poutníci, žádní pobudové, a když vám bude stačit měďák, klidně se vyspíme třeba ve stáji, nepotřebujeme kdovíjaký luxus nebo tak."
.
Pár sekund se nic nedělo, než se dveře zase prudce otevřely a žena s dlouhým copem se na ně ostře zahleděla. "Říkáš Hashirama, jo?" Podruhé si přeměřila oba příchozí a oči jí spočinuly na kentaurovi. Nikdy ještě žádného živého neviděla. V těchto krajích spíše než živí jedinci putovaly balady. "Proč by vás sem posílal? Moc dobře ví, že cizince nemám ráda."
.
Sasuke si se svým společníkem vyměnil pohled. "O tom nic neříkal," zahučel černovlasý chlapec zklamaně, "ptali jsme se ho, kde se tu ve městě dá sehnat nějaký nocleh, nejsme zrovna v balíku, ale na druhou stranu mnoho nepotřebujeme." Opravdu, zlatý Červený hvozd. Samozřejmě že všude se našli lidi s různými povahami, ale co se pohostinství týkalo, byla jeho vesnice daleko vřelejší než tohle město a vůbec většina měst, která poznal.
.
Yugito si založila ruce v bok a z tváře jí stále nezmizela přísná maska. To až když se jí o kotníky otřela kočka, která se zvídavě šla podívat, co se děje, tak její oči zjihly. Zvedla micinu do náruče a začala ji drbat. "Až Hashiramu potkám, tak si to s ním vyřídím," zavrčela méně nabroušeně. "Můžete spát v seníku a nic za to chtít nebudu."
.
"Děkujeme," vydechl ulehčeně Sasuke, rozhodně by v tomhle městě nechtěl zůstat na ulici, když viděl, co se na ní odehrává za zvrhlosti. Byli mávnutím odkázáni k menší budově, kde se skladovalo seno. Hezky to tam vonělo, i když bylo jasné, že je asi čeká poněkud pichlavá noc, co se ale dalo dělat. "Bože, to byl den," zasténal mladý Uchiha, když se složili v seníku.
.
Grošák spokojeně vdechl vůni usušené trávy a zahnízdil se v ní. "To tedy ano. Je to ve všech městech stejné nebo podobné? Jsou lidé takoví… nevraživí vůči něčemu odlišnému?" hlesl trochu zklamaně. Člověk nemusel cokoliv, co zavánělo něčím odlišným, odmítat. Stačilo jen, aby si vzpomněl na jejich výpravy do Prastarého lesa.
.
Sasuke pokrčil rameny a protáhl si bolavé svaly. "Vesměs ano," připustil, "myslím, že je to prostě strach vůči něčemu, co je jiné, čemu nerozumí nebo je to nějak přesahuje. Ale zase se moc nedělejte." Zašklebil se na kentaura a nabádavě zvedl ukazovák. "Váš druh taky není nějak extra nakloněný lidské rase, to jste mi dával ze začátku dost jasně najevo," uculil se.
.
"Pravda. Měli jsme jisté… výhrady. Přece jenom jsme znali lidi hlavně z té horší stránky, až na pár výjimek," odtušil Kakashi unaveně, dnešní den byl opravdu vypjatý. Natáhl se pro mladíkovu ruku a stiskl ji. "Ale s tebou poznávám nový svět a to nemyslím jenom naši cestu a okolí."
.
Černovlásek se pousmál a naklonil se blíž, aby mohl Kakashiho políbit. "Nápodobně," šeptl a chvilku se dívali jeden druhému do očí. Škoda, že by bylo dost neslušné provozovat nějaké nepřístojnosti takhle na cizím pozemku. Místo toho vytáhl Sasuke jejich poslední zásoby, aby se podělili o suché placky k večeři a grošák ujedl z nasyslených bylin.
.
A tak se v přítmí seníku ozývalo dvojité chroupání a křupání. Na plackách si div nevylámali zuby, ale hlad je prostě svině. Voda na zapití byla ve studni a jít bouchat s pumpou by byl rychlý lístek ven z provizorního ubytování. Nezbylo jim nic jiného, než jít spát a o další potřeby se postarat následující den.
~~~
Druhého rána Sasuke zkontroloval a převázal Kakashiho zranění, což už předešlého večera nestihl, ale naštěstí vypadala rána dobře, pěkně se hojila. Poté poděkovali Nii za ubytování a raději se rychle vydali zase na cestu, aby už měli nepříliš vřelé město za sebou. Zhruba po půl denním pochodu se dostali zase do volné divoké krajiny.
.
Kakashi šel už mnohem líp a radostněji. Vychutnával si volnost a také možnost hledat něco dobrého k snědku. Okolo byla spousta dobrých věcí. Jen by potřebovali i něco vydatnějšího, než vodu, kořínky a listy. Sasuke potřeboval kus masa do pusy. Snad se jim poštěstí. Sám grošák nosil oštěp v pohotovosti, nemohl se spoléhat na svoje rychlé nohy, všechno bylo prozatím rychlejší.
.
Konečně téměř už za soumraku narazili na řeku, která nebyla příliš dravá, ale měla jistou výhodu - žily v ní ryby. Sasuke popravdě se svým lukem a šípy mohl tak akorát šťourat pod kameny a hledat případné raky. Kakashi však dokázal dlouhou dobu stát nehybně ve vodě, až se ho ty potvůrky přestaly bát a mohl jich oštěpem pár ulovit. Během dvou hodin měli tři vypasené pstruhy a jednoho račího samce.
.
Grošák mohl být spokojený, byť měl úplně studené nohy. Navíc už šel téměř normálně a jen při plném soustředění by pozorující poznal, že má něco se zadní nohou. Ještě pár dní a bude jako rybička. Pomohl mladíkovi s přípravou ryb a kořením, aby si mohli pořádně smlsnout. Ještě si k tomu přidal dužnaté kořeny, které s obtížemi nabodl na klacík, a modlil se, aby nespadly do ohniště.
.
Po delší době to zase jednou byla vynikající večeře a oblizovali se až za ušima. S plnými žaludky se hned zdálo cestování mnohem snesitelnější, a když si o hodinu později povídali v teple a záři ohně, měli vynikající náladu. "Myslím, že jsme někde na okraji Sirného údolí, zítra už do něj nejspíš vkročíme," konstatoval Sasuke, protože jejich cesta se poslední dobou svažovala a stávala se kamenitější.
.
"Budu rád, když ho překročíme co nejrychleji. Trpaslíci se o něm opravdu nevyjadřovali nejlíp, kdo ví proč. Byli ohledně tohoto tématu příliš skoupí na slovo. Myslíš, že tam něco je nebo o Sirném údolí koluje nějaká divná a strašidelná báchorka?" přemítal Kakashi a otočil se k mladíkovi.
.
"No, rozhodně je to dost nehostinné prostředí," usoudil Sasuke zamyšleně, "sirné výpary jsou prý ve větším množství jedovaté, musíme procházet oblastmi, kde jich bude míň… nedovedu si představit žádného tvora, který by na takovém místě přežil, podle mě tam bude spíš nedostatek zvířat i rostlin. Na druhou stranu… sopečné svahy bývají velmi úrodné, ale nevím, jestli je tohle ten případ."
.
"Uvidíme, rozhodně bychom si měli napěchovat torny vším možným k snědku, aby nás tam nic nezaskočilo," pronesl Kakashi přemítavě a podrbal se ve vlasech. Fakt by potřeboval pořádný liják nebo hodně moc vody, možná by se mohl pořádně vydrbat na druhý den v řece. Ještě se uvidí, jaké bude počasí.
.
"Jo," přikývl Sasuke a zahleděl se do praskajících plamenů ohně. Už se nemohl dočkat, až bude doma, ale zároveň měl takový pocit, že tahle cesta změní mnohé věci. Říkalo se, že nikdo se z cest nevrací stejný jako dříve a možná to byla pravda. Bude nejspíš samostatnější, zkušenější, bude mít co vyprávět… a hlavně s sebou bude mít dost podivuhodného přítele.
.
Kakashi chvíli sledoval mladíka, jak zamyšleně sleduje rozdováděné plameny v ohništi. Jeho myšlenky od praktických věcí přešly k úplně jiným. Spíše se mu rozechvívala krajina srdeční, když ho napadlo, jaké to má vlastně štěstí, že Sasukeho osud dovedl až do Prastarého lesa k jeho stádu.
.
Mladý Uchiha si po chvilce uvědomil Kakashiho pohled a zalétl očima ke kentaurovi. Pousmál se na něj a přesunul se blíž k němu. "Už jen dvě rozsáhlejší území, pár mil a budeme v Červeném hvozdu," prohodil spokojeně a vklouzl svou drobnější rukou do jeho, "a neboj, myslím, že lidi u nás budou mnohem zdvořilejší než ve městě."
.
"Tak to už se těším, až je poznám," usmál se na mladého mága kentaur a pohladil ho bříškem palcem po hřbetu ruky. "Jestli jsou všichni z tvého kraje stejné jako ty, tak to tam musí vypadat úplně bezvadně." Naklonil se k mladíkovi a čumáčkoval se s ním.
.
Sasuke sice tušil, že kentaur ve vesnici vzbudí jistě senzaci, ale byl si jistý, že ho určitě všichni přijmou. Tedy snad, samozřejmě o nějakém dočasném pohostinství nepochyboval, ale malinko se obával reakce své rodiny na to, kdyby s nimi měl Kakashi zůstat navždycky, navíc jako jeho… druh. Silou vůle však prozatím zahnal nervozitu a jen si užíval důvěrnosti.
.
Grošovaný kentaur pomalu přešel do něžného líbání. Užíval si, že teď mají chvilku klid na oddech a ukojili už své prvotní potřeby. Těmi byly dobře se najíst, napít a mít u sebe oheň. Teď se mohl věnovat i dalším věcem, třeba rozkošnému mladému mágovi, který se k němu tisknul.
.
Černovlásek se takovému postupu rozhodně nebránil. Měli už tak vžitou svou speciální techniku líbání, že už bez protestů a skrupulí s Kakashim proplétal svůj jazyk, hrál si s ním a lechtal kentaura na dásních. Musel uznat, že zrovna tyhle nasbírané zkušenosti během cesty se mu náramně zamlouvaly.
.
Kakashi si užíval mladíkovu přítulnost a jeho ruce zkoumaly režnou látku mladíkova oblečení. Byla trochu hrubší, ale přesto přes ni cítil křivky Uchihova těla, které jako vždycky přímo volaly po tom, aby je prozkoumal co nejblíž. "Sasuke, zajímalo by mě, kdy jsem pro tebe zahořel tak silným citem," broukl po chvíli, "anebo je to vlastně jedno… hlavně, že jsme spolu."
.
"To je pravda," zavrněl Sasuke a neváhal Kakashiho obejmout, čímž si otevřel možnosti hladit kentaura po zádech, respektive po těch lidských, "vlastně bych možná měl poděkovat těm parchantům, co mě naháněli, protože nebýt jich, nejspíš bysme se nikdy nepoznali." Všechno zlé je údajně k něčemu dobré a v jejich případě to rozhodně platilo. Asi by normálně do Prastarého lesa nevkročil.
.
"To klidně můžeš, kdo ví, kde jejich duše poletují," zachechtal se Kakashi a stiskl mladíka. Neodolal, aby nevdechl jeho tělesnou vůni a spokojeně nevzdechl: "Cítím se tak bláznivě, když jsi se mnou. Mám chuť tě vždycky nosit na rukou," dodal metaforicky. Spíš by ho mohl nosit na hřbetu.
.
"To není třeba," ujistil ho Sasuke a cítil, jak mu po páteři přebíhají vzrušivé vlnky, rozechvívají ho a rozpalují zároveň, "byl bych mnohem radši, kdybys svoje ruce zaměstnal jinak…" Bože, kdy přesně se naučil uvažovat tak zvrhle? Dokud se neztratil a nepotkal Kakashiho, měl o sexu jen nejasné povědomí a sám se oddával rozkoši s vlastní rukou jen opravdu výjimečně.
.
To byla pro grošovaného kentaura jasná zpráva. "Jestli si to přeješ, tak samozřejmě nebudu váhat," zašeptal Kakashi s hříšným příslibem a vytáhl mladému mágovi košili z kalhot, aby pod ni mohl hladce vklouznout. Přivítala ho měkká kůže a její horkost. Znal ji a intenzivně vnímal, jak je to příjemné a touží znovu okusit mnohem víc.
.
Sasuke se cítil pomalu stejně zvráceně, jako by taky byl nějaká děvka na ulici, ale on přece svoje tělo neprodával za prachy, ale užíval si s někým, koho měl rád a kdo měl rád jeho. S touhle myšlenkou byl mnohem odhodlanější, takže i jeho dlaně začaly zkoumat Kakashiho lidskou část těla, přejížděly po prsních svalech a hnětly výstupky bradavek.
.
Kakashi spokojeně vzdychl a něžně kousl mladíka do spodního rtu. Následně ho omluvně olízl a vtiskl polibek na rty. Začal pomalu mladíka vysvlékat, aby si zase po dlouhé době byli rovni. "Mnohem lepší, škoda, že nechceš takto chodit i normálně."
.
"To bych asi nastydnul," uculil se Sasuke, "ne každý má pěkný kožíšek." Ne že by ho měl Kakashi všude, samozřejmě, lidská část byla bez srsti, aspoň většinou, ale musel být více uzpůsobený chladu. Znovu se vpil do Kakashiho úst, zatímco se nadále věnoval laskání jeho hrudi. Kentaurova anatomie byla přeci jen maličko frustrující, nemohl totiž dělat obojí najednou - nedosáhl rukama zároveň na jeho trup a zároveň tam, kde by to možná Kakashi potřeboval nejvíc.
.
"Taková škoda," povzdechl si grošák hraně a políbil mladíka na rameno. "Tak já si to užiji jen dneska, abys mi nenastydl. Ostatně oheň hřeje snad víc než dobře a tvoje pokožka je tak hladká a teploučká," zavrněl následovně a osahával mladíka na odhaleném břiše a stehnech. Bylo to příjemné, takové jiné a známé.
.
"Uhmm…" zavzdychl Sasuke a neměl daleko k tomu, aby vrněl spokojeností jako kocourek. "K-Kakashi…" uniklo mu toužebně, když se ho kentaur poprvé dotkl tam, kde to v tuhle chvíli bylo nejpříjemnější. Nemusel se ani moc snažit, hezky rychle mu tvrdnul v ruce, až se mladík musel začervenat, připadal si tak nadržený, jako puberťák, kterým ostatně byl.
.
Kentaur se spokojeností zachytil toužebný podtón a intenzivněji pohnul rukou, kterou obepínal mladíkovo mužství. Nedělali tyhle věci spolu často, ale už za těch pár společných chvilek odpozoroval, co se asi mladíkovi líbí, a zkoušel přijít na nové věci. Prohlížel si mladíkův klín, když si vzpomněl na cestu městem. Tehdy v té uličce ten muž se ženou dělali ty divné věci a tomu chlápkovi se to líbilo. Líbilo by se to i Sasukemu?
.
Mladý Uchiha zatím neměl ponětí, co se honí jeho společníkovi v hlavě, jen si užíval ty stimulující doteky ve slabinách. "K-Kakashi, nechtěl by sis zase lehnout jako minule?" navrhl pak s hříšným podtónem, protože měl dojem, že je to asi jediný způsob, jak si mohou užívat oba naráz, protože při ruční práci na něj bohužel nedosáhne a žádnou jinou praktiku neznal, nedalo se říct, že by byl v oblasti sexu nějak zvlášť zkušený, neměl kde poznatky nasbírat.
.
Grošovanému kentaurovi se mladíkův aktivní přístup líbil a svůdně zvlnil rty. "Rád bych, ale… co kdybychom zkusili něco jiného. Víš, pamatuješ na to město, kde jsme byli u kováře? A tu úzkou uličku? Napadlo mě, že bychom to mohli zkusit. Co na to říkáš? Vypadalo to, že tomu muži se to líbilo," snažil se Sasukemu podsunout myšlenku Kakashi.
.
Sasuke na stříbrovlasého kentaura vytřeštil oči. "A-ale to je… to je přece strašně nechutný, nedovedu si představit, že bych se… nebo ty by ses TOHO dotýkal ústy, to se určitě normálně nedělá," vykoktal poněkud konsternovaně. Ano, když si vzpomněl na výraz toho muže, tak si to asi hodně užíval, nicméně pravdou bylo, že v tomhle byl asi kentaur mnohem otevřenější nekonvenčním technikám.
.
"Určitě jsi si jistý, že se to normálně nedělá?" podivil se Kakashi a zvedl k Sasukemu pohled. "ale mně to nepřijde nějaké nepředstavitelné, jinak bych ti to vůbec neříkal. Nakonec, co se stane, když to zkusíme?" dodal a vyčkával na odpověď mladého mága. Docela ho to zajímalo, jestli se Uchiha bude tvářit jako ten chlap.
.
Černovlásek si nerozhodně olízl rty. Od té doby, co si začal s Kakashim, už zakusil tolik perverzností… vždyť samotný vztah s kentaurem by mnozí nejspíš hodnotili jako zvrácenost a přitom to byl úplně normální čistý cit. Možná by to neměl odsuzovat hned, i když mu to přišlo nechutné. "No… tak dobře, ale jenom chvilku," svolil zdráhavě.
.
"Dobře," pousmál se vítězně Kakashi, nečekal, že po takových slovech, která slyšel, na to všechno mladík tak rychle přikývne. Nechal Sasukeho trochu se odtáhnout, aby se mohl pohodlně sklonit k jeho klínu. Popravdě úplně dobře nevěděl, cože to má dělat, ale to se nějak časem poddá.
.
Sasuke byl ve velkém pokušení si to ještě rozmyslet, když mu Kakashi horce dýchl do rozkroku, bože, bylo to tak perverzní… "Možná bysme měli najít nějakou jinou polohu, takhle si zrakvíš páteř," poznamenal v pokusu to přeci jen malinko oddálit, i když samozřejmě nechtěl, aby měl kvůli tomu Kakashi nějaké zdravotní problémy.
.
"Neboj, říkal jsi přece chvilku. Navíc to není o nic horší, než když zvedám věci ze země," ujistil Sasukeho grošovaný kentaur a trošku víc se nahnul k mladíkově klínu. Kdo ví, jaké to vlastně bude. Pomáhal si rukou, než se sám rozhoupal k tomu, aby si vsunul žalud do pusy. Bylo to… divné.
.
Sasuke zadržel dech a nebyl si jistý, jestli má ucuknout nebo ne. Kolem vršku jeho erekce se rozlilo nečekaně příjemné teplo Kakashiho úst. Páni, to bylo… zvláštní. Ještě nikdy podobný pocit nezažil. Pochopitelně musel pořád překonávat určitý odpor k tomuhle počinu jako takovému, ale vjemově… to nebylo zatím špatné.
.
Kakashi se snažil nějak popasovat s novou situací. Cože to má tedy dělat? Jak to dělala ta žena? Zkusil rozpohybovat hlavu přesně, jak viděl, a doufal, že to dělá dobře a Sasukemu se to bude líbit stejně jako jemu. Snažil se soustředit a zjišťovat, jak to má vlastně dělat. Trochu se zakuckal, když si nechal mágovo ztopoření zajet příliš hluboko do pusy, takhle by to určitě neměl dělat.
.
Mladý Uchiha vyjekl. Tohle ani v nejmenším nečekal! Kakashiho ústa byla tak… horká a úžasná a uzavírala se kolem jeho ztopoření jako žhavá jeskyně, vlhké stěny sliznice ho ochotně svíraly a Kakashiho jazyk do něj narážel. Po celém těle se mu rozlila nevídaná slast. "Ahh-ááá!" vydralo se mu mezi rty zcela samovolně, "K-Kakashi, nghh…!" Neměl ještě nikdy nic se ženou, aby dokázal docenit podobnost se sexem jako takovým, ale i tak se mu to náramně líbilo.
.
Grošovaný kentaur se prvně lekl, cože se to děje, ale sténání silně podbarvené chtíčem bylo úplně jasným znakem, že to dělá dobře. Tedy snažil se. Prvně pohlcoval Sasukeho chloubu trhaně a neuměle. Velmi rychle v tom však získával cvik a trochu zvolnil. Cítit v puse takový válcový tvrdý útvar… trochu to tvarem připomínalo mrkev, ale chutnalo to jako kůže. Jen nekousat.
.
Černovlasý mladík se hryzal do rtu, aby nesténal tak nahlas, nechtěl někoho přilákat, i když kdo ví, jestli tu v okolí byli nějací dravci. Každopádně úplně potichu zůstat nemohl, protože to, co Kakashi předváděl v jeho klíně, bylo prostě skvělé. "K-Kakashi!" zakvílel o chvilku později, když se mu málem zatmívalo před očima, "j-já už… myslím, že víc už nevydržím…!"
.
Kakashiho vzrušovalo, že on je tím, kdo způsobuje mladíkovi taková slastná muka. Čím dál zkušeněji kouřil ztopoření mladého mága a nechával ho pocítit svou pusu, kterou dokázal uplatnit i v tomhle směru. Postupně, jak z něj padla první nervozita, a viděl, že se to Uchihovi líbí, tak zkusil i přidat jazyk. Tlačil jím proti ztvrdlému orgánu a zjistil, že jazykem dokáže bezvadně mapovat tvar a hebkost.
.
Sasuke měl dojem, že se asi rozpustí rozkoší, kterou v něm Kakashi vyvolával. Už se vůbec nedivil tomu muži v uličce, že mu byli úplně ukradení, když procházeli, jemu bylo v téhle chvíli také všechno jedno, jen si to náramně užíval. Sténal už bez zábran, stejně ani jeho vlastní dlaň nedokázala projevy slasti potlačit. Měl zcela intuitivní pudovou potřebu Kakashimu přirážet do úst, ale snažil se ji krotit, protože ho nechtěl udusit. "K-kaka…shi… už budu…! S-sta-čí…"
.
Grošovaný kentaur to úplně nepochopil. Proč by měl přestávat, když se to Sasukemu tak líbí? Sveřepě mladíkovi kouřil dál a vůbec si z jeho slabých protestů nic nedělal. Když někdo takhle sténá, tak může chtít jenom víc. O malou chvíli později mu ale došlo, proč se ho Uchiha snažil zastavit. To když se mu v puse rozlila první dávka semene a on v úleku ucukl. Zbytek ejakulátu mu potřísnil hruď a břicho. Semeno chutnalo úplně divně a v úleku ho spolkl.
.
Mladý mág zažíval tak zvláštně rozporuplné pocity. Na jednu stranu vrchol absolutního blaha, takhle silný orgasmus snad ještě nezažil, rozkoš mu rozechvívala všechny nervy v těle a nutila ho s přivřenýma očima lapat po dechu. Na druhou stranu si nemohl nevšimnout Kakashiho nesnází a docela ho vyděsilo, když TO částečně polkl. Co když se mu z toho něco stane? Jistě to nepatřilo do žaludku. Mohlo by mu to uškodit? "S-sakra…" vydechl rozpáleně, "tohle se asi stát nemělo…"
.
"Už se stalo. Nemusíš se tím trápit," odtušil Kakashi a otřel si rty do předloktí. Pořád na jazyku cítil podivnou nahořklou chuť. "Nakonec to není nic hrozného," pousmál se, "už jsem jedl horší věci. To třeba když se Anko učila vařit. V podstatě se to nedalo jíst, placky byly úplně zčernalé."
.
Černovlásek se na Kakashiho nedůvěřivě zahleděl, nebyl si jistý, jestli se ho nesnaží jenom nějak planě utěšit. Ale snad… když normálně semeno patřilo do lidského těla, jen jaksi do jiné části, tak to určitě nemohlo být jedovaté. "A jak to chutná?" zeptal se ze zvědavosti, i když samotnému mu to přišlo nechutné.
.
"Je to takové zvláštní. Nevím, k čemu to přirovnat… možná k nějakým hořkým bylinám, třeba pampelišce, ale takové slabší," prohodil přemítavě grošovaný kentaur a vstal. Otřepal se, aby ze sebe dostal přichycené lístky, a neklidně přešlápl z nohy na nohu. Byl taky pořádně vzrušený. Nejradši by někoho obskočil a udělal se, ale jaksi nic nebylo v dohledu, kromě Sasukeho.
.
Bylo samozřejmě nemožné, aby si Sasuke nevšiml Kakashiho neklidu. Pousmál se, taky by mu měl ulevit, jen… čekal kentaur, že bude dělat to samé? Dvakrát se mu do toho úplně nechtělo, zrovna tyhle orgány obyčejně sloužily k nepříliš atraktivním věcem. Každopádně přešel ke Kakashiho zadním partiím a plácl ho po koňském zadku. "Tak co, jak by sis to přál?" zavrněl podbízivě.
.
Kakashi se natočil lidskou částí k mladíkovi a prohrábl mu vlasy. "Ty jeden uličníku," ale neznělo to nijak pobouřeně. Už už chtěl mladíkovi říct, že jeho ruce mu budou stačit, ale opravdu to bylo tak dobré, když mu to dělal pusou? Zatoužil to vyzkoušet na vlastní kůži. "Taky bych chtěl zakusit to, co ty před chvílí."
.
Sasuke se kousl do rtu, tohohle se trochu bál. Nebylo to v tom, že by Kakashimu nechtěl dopřát stejnou slast, jen… kromě jistého bloku odporu tu byly i další věci. "No, ale… ehm…" Mladík výmluvně kývnul ke kentaurově napjatému obřímu přirození. "Tak velkou pusu asi zase nemám, to bych tě musel mít až v žaludku," prohodil žertem.
.
Kakashi se musel pořádně zasmát. "Neboj, samozřejmě nepočítám s něčím takovým. Dělej, co dokážeš a co budeš moct. Opravdu tě nebudu nutit dělat něco, na co nemáš uzpůsobené tělo. Jedině, že by sis vykloubil čelist," poznamenal s vtipem. Pohladil mladíka po tváři a svůdně zašeptal. "Už se na to těším."
.
Černovlasý chlapec nasucho polkl, odmítnout by bylo hloupé. Nervózně a rozpačitě si tedy zalezl pod Kakashiho břicho, aby měl lepší přístup k tomu obrovskému roztouženému orgánu. Nejprve ho trochu polaskal v dlaních, promnul ho a ozkoušel tvrdost. Potom se k němu velmi nejistě a váhavě přiblížil obličejem a pro jistotu zavřel oči, když ho nesměle olízl.
.
Grošák stál poměrně napjatě, ale teplé ruce ohnivého mága brzy jeho strnulost rozehnaly. Spokojeně vydechl a čekal, až se mladík odváží. Netrvalo to dlouho a cítil na ztopoření cosi teplého na malém kousku… rychle mu došlo, co to bude. Zřejmě Sasukeho nesmělý jazýček.
 


Komentáře

1 ivana-chan ivana-chan | E-mail | 14. srpna 2018 v 19:24 | Reagovat

juuu chlapci sa v objavovani tela toho druheho a novych sexualnych praktik nebrania. objavuju pre oboch nove veci.. booze som zvedava ako si s tymto poradi sasu. kakashi to mal jednoduche ale sasu. uz aby bol dalsi diel.

2 Deny Deny | 16. srpna 2018 v 8:17 | Reagovat

Nečekala jsem že na orál pujdou takhle rychle. 😂 Sasu se má na co těšit. Jen tak lehce mu to asi nepůjde. :) jejich vztah jde rychle nahoru.. takhle se mužeme brzo dočkat sexu 😏

3 Tara Tara | Web | 17. srpna 2018 v 9:09 | Reagovat

Kakashi je prostě bez zábran :D  Nu jsme zvšdavá jak to zvládne Sasu xD

4 Sis Sis | 18. srpna 2018 v 23:11 | Reagovat

Za mě nejlepší povídka co tu teď vychází :-)

5 XXMikki XXMikki | 19. srpna 2018 v 3:36 | Reagovat

Ani se moc nedivím, že se Sasuke zrovna do tohoto moc nehrne, ale tak udělá to (asi) pro Kakashiho. ☺️

6 Smajli Smajli | Web | 20. srpna 2018 v 11:39 | Reagovat

[1]: To ne, jsou to takoví experimentátoři =D Nové praktiky a křížení druhů… Sasuke se bude muset asi hodně snažit, jen aby si nenatrhnul koutky =D

[2]: No, jen aby vůbec měl chudák tak velkou pusu =D Jejich vztah se prohlubuje a dost zintimňuje bych řekla =D

[3]: Ten to nebude mít zrovna jednoduché, to je fakt =D

[4]: Děkuji za pochvalu :3

[5]: Jak jinak, i když asi hlavně proto, aby nevypadal jako sobec =D

7 Komentátora Komentátora | 20. srpna 2018 v 14:22 | Reagovat

Čím to ze sasance ma ke všemu žakové postaveni ze tohle je nechutné a tohle odporně a pak za dvě minuty jde a udělá to😄

8 Smajli Smajli | Web | 20. srpna 2018 v 15:01 | Reagovat

[7]: To proto, že mu někdo musí ukázat, že ve skutečnosti to vlastně není nechutné... no, jak se to vezme =D

9 XXMikki XXMikki | 20. srpna 2018 v 16:10 | Reagovat

[6]: Tak je fakt, že zrovna do této praktiky bych se s Kakashim jako koněm taky nehrnula. Takže na druhou stranu se to dá velmi dobře chápat :D

10 Smajli Smajli | Web | 20. srpna 2018 v 17:11 | Reagovat

[9]: Já s tím při psaní taky měla trochu problém, přišlo mi to nechutné... a to mně už přijde máloco =D =D

11 XXMikki XXMikki | 20. srpna 2018 v 19:23 | Reagovat

[10]: No asi tak, též už mi přijde nechutné máloco, ale na zoofilii teda nejsem vůbec.

12 Smajli Smajli | Web | 20. srpna 2018 v 21:08 | Reagovat

[11]: I když furt říkám, že lepší je varianta, kdy zvíře šuká Sasukeho než naopak =D =D

13 XXMikki XXMikki | 21. srpna 2018 v 0:47 | Reagovat

[12]: No to teda 🤐🤐

14 Smajli Smajli | Web | 21. srpna 2018 v 17:04 | Reagovat

[13]: A zvlášť v tomhle případě =D

15 Diki-chan Diki-chan | 21. srpna 2018 v 21:09 | Reagovat

A jak se mu to nakonec líbilo... XD

16 Smajli Smajli | Web | 21. srpna 2018 v 21:48 | Reagovat

[15]: Odříkaného chleba... =D

17 Káťa Káťa | E-mail | 22. srpna 2018 v 21:10 | Reagovat

Tak dodatečně... :D..intimní scéna :D, jo to už je silnější kafe :D a taky mi to není zrovna po chuti :D, ale jako ok :D patří to tady k tomu :D...

18 Smajli Smajli | Web | 22. srpna 2018 v 21:47 | Reagovat

[17]: Jo, je to takový pro silnější žaludek =D Ale musíš si říkat, že je to napůl člověk =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama